Close

VÄRBAMISTURUNDUSE

PROJEKTIJUHT!

Brandem on ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur. Meie missioon on aidata hoida ja leida häid töötajaid. Klientide positiivne tagasiside meie tööle on andnud meile võimaluse kasvada. Et see jätkuks, vajame nüüd Sind!

97% klientidest 

soovitavad meid kindlasti

Kes me oleme?

19 spetsialisti tiimis

50 + edukat projekti

Brandem on ainus tööandja turundus- ja värbamisagentuur Eestis, kus on ühtseks metoodikaks kokku sulatatud teaduslikud uuringud, tarbijaturunduses tuntud positsioneerimismeetodid ja kommunikatsioonivahendite kasutamise viisil, mis leevendab ettevõtete üht suurimat probleemi – sobivate töötajate leidmist ja nende voolavuse vähendamist. 


Brandemi tiimi kuulub 7 pühendunud spetsialisti ning 12 vabakutselist oma ala professionaali. Meie klientide seas on nii suuri (2000 töötajaga) kui ka väikeseid (5 töötajaga) organisatsioone.

Miks Brandem?

  • Saad uues põnevas nišis – värbamisturunduses – Eesti parimaks tegijaks. Eestis on vähe inimesi, kelle portfooliot kaunistavad ägedad töökuulutused (ehk reklaamid) / värbamisvideod / värbamiskampaaniad / “Tule tööle” lehed ehk karjäärilehed / tööandja brändi lanseerimisüritused ja muud tööandja turunduse teenused.
  • Sinu töö on tähtis. Me ei müü vorsti, me loome abielusid. Meie ülesanne on viia omavahel kokku inimesed ja organisatsioonid. Sinu töö tulemusel teevad inimesed ühe oma elu tähtsaima otsuse ja astuvad püsisuhtesse uue tööandjaga.
  • Kohtud uute ja põnevate inimestega ning kogud palju huvitavaid kontakte! Sinu töö viib Sind kokku erinevate inimeste ja organisatsioonidega. Saad suhelda inspireerivate inimestega, kellelt on palju õppida. 
  • Sind toetab võimekas tiim. Brandemi tiimi kuuluvad oma ala professionaalid, keda võid usaldada. Kasutame oma töös teadmisi, mida oleme kogunud  15-aastasest juhtimiskogemusest, kümnete organisatsioonide konsulteerimisest, edukatest müügi- ja värbamisprojektidest ning käega katsutavaid tulemusi toonud turundustegevustest.
  • Mõõdame töö tulemusi, mitte kontoris veedetud tunde. Sul on vabadus kujundada endale sobiv viis töötamiseks. Töötasu kujuneb fikseeritud palga ja tulemustasu põhjal.


Värbamisturunduse projektijuhina juhid Brandemi klientide jaoks tehtavaid värbamisturunduse projekte.  


Sa töötad välja loovlahendused koostöös loovjuhiga, komplekteerid projektimeeskonnad, vastutad projekti eelarvete koostamise ja täitmise eest, suhtled allhankijatega ja kirjutad veenvaid sisutekste. Sa hoolitsed selle eest, et projektid saaksid tehtud õigeaegselt ja kliendi ootusi ületades. Oma töös lähtud kliendi kasust ja Brandemi ärieesmärkidest.

Sind ootab mitmekülgne töö!

Meie ootused Sulle:

Sul on varasem projektijuhtimise kogemus turundus- / reklaami- / üritusturundus- / PR-valdkonnas. Sa tead, kuidas üks projekt välja näeb: lahendus, eelarve, allhankijad, tähtajad ja muutuvad asjaolud. Sa mõistad, et reklaami tehakse eelkõige sellepärast, et saavutada kliendi eesmärke, mitte vaid selleks, et oleks ilus vaadata.


Projektijuhina suudad säilitada kaine mõistuse ka siis, kui plaanides tuleb teha ootamatuid muudatusi. Et tuua meie klientidele suurepärased tulemusi, on Sinu võtmeomadused hea ajaplaneerimine, avatus ning väga hea kuulamis- ja suhtlemisoskus. Lisaks suudad Sa kirjutada häid sisutekste.


Ootame pealehakkamist, õppimisvõimet ja tahet võtta vastutust. Sinu soov on saada oma ala professionaaliks ning tööandja turunduse eestvedajaks Eestis. Kui keegi räägib tulevikus tööandja- või värbamisturundusest, meenub talle Sinu nimi!


Brandemis arvame, et kõik algab suhtumisest. Usume, et kõik tööks vajalikud oskused on võimalik omandada läbi kogemuste, vaja läheb vaid tugevat annust tahtejõudu ning sära silmades. Meiega saad olla see, kes tahad ja isegi see, kellena Sa end täna nähagi ei oska. Näeme Sinus talenti, toetame ja tunnustame seda. 


Meie kalleim vara on inimesed!

Brandemi tiimi kuulub  7 spetsialisti tuumikmeeskonnas ning 12 vabakutselist oma ala professionaali.

Kaisa-Triin Karu, 

värbamisturunduse

projektijuht

Brandemis on äge see, et tööülesanded on väga-väga mitmekesised: näiteks ühel hommikul mõtled välja, milline võiks olla kliendi uue tööandja brändi lanseerimisürituse kava. Seejärel suhtled meie kaastöötajatega ja paned kokku tiimi, kellega teha värbamisvideote filmivõtted. Päeval kirjutad haaravat sisu uuele ägedale töökuulutusele ja seejärel genereerid ideid värbamiskampaaniate jaoks, mis võluksid olenevalt kampaaniast näiteks müügikonsultante või IT spetsialiste. Nii mööduvad päevad lennates, sest kogu aeg on põnev. Iga projektiga saad oma ideedel lasta lennata, sest piire...neid lihtsalt pole.

Miks mulle meeldib Brandemis töötada?

BRANDEM BALTIC OÜ, 2017

Järvevana tee 9, Tallinn, 11314

www.brandem.ee