Close

Strateegia konsultant- projektijuht, me otsime Sind!

Brandem on ainulaadne agentuur, mis ühendab tööandja turundus- ja värbamisalaseid kompetentse. Klientide positiivne tagasiside meie tööle on andnud meile võimaluse kasvada. Et see jätkuks, vajame nüüd Sind!

Kandideerimine on lõppenud!

Brandem on ainus agentuur  Eestis, kus on ühtseks metoodikaks kokku sulatatud teaduslikud uuringud, tarbijaturunduses tuntud positsioneerimismeetodid ja kommunikatsioonivahendite kasutamine viisil, mis leevendab tööjõuturu suurimat probleemi – sobivate töötajate leidmist ja nende voolavuse vähendamist. 

Kes me oleme?

50 + edukat projekti

17 spetsialisti tiimis

97% klientidest 

soovitavad meid kindlasti

Miks Brandem?

  • Arened Eesti tööandja turunduse eestvedajaks. Panustame Sinusse ja loome Sulle inspireeriva keskkonna, et Sinust saaks hinnatud tööandja strateegia konsultant.
  • Saad juhtida põnevaid strateegia projekte ja mitmekordistada oma teadmisi turunduse, müügi, värbamise ja juhtimise vallas.
  • Sul on võimalus panustada Brandemi arendamisesse ja näha koos meiega tehtud töö tulemust. Pakume oma võtmetöötajatele osalusoptsiooni.
  • Kohtud uute ja põnevate inimestega ning kogud palju huvitavaid kontakte! Suhtled juhtidega, kellelt on palju õppida. Töö projektijuhina on kui kõige praktilisem juhtimiskoolitus Eestis!
  • Mõõdame töö tulemusi, mitte kontoris veedetud tunde. Sul on vabadus kujundada endale sobiv viis töötamiseks.


Tööandja strateegia konsultandi ja projektijuhina vastutad Brandemi klientide strateegia projektide õnnestumise eest, mille eesmärgiks on panna paika tööandja brändi identiteet ja alustalad. Vajalike seoste leidmiseks paned meie kaastöötajatest kokku projekti meeskonna ja leiad organisatsiooni iseärasusest tulenevalt kõige parema viisi Brandemi metoodika rakendamiseks, et koguda nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid andmeid. Selleks viid läbi küsitlusi, fookusgrupiintervjuusid ja vestlusi töötajatega. Analüüsis kasutad lisaks ka Eesti suurima tööturu-uuringu andmeid. 


Sinu töö tulemusel teevad meie kliendid teadliku otsuse ja positsioneerivad end tööandjana selliselt, et strateegilised sõnumid kajastaksid nende tugevusi tööandjana, oleksid tööturu konkurentidest eristuvad ning sihtrühmale atraktiivsed. Lisaks toob Sinu asjatundlik lähenemine meile juurde potentsiaalseid kliente, kellel võiks Brandemi strateegilisest lähenemisest abi olla. 


Kõige selle juures ei anna me Sulle ette edu saavutamise valemit. Loominguline osa Sinu tööst seisneb selleni iseseisvalt jõudmises, proovimises ja katsetamises. 

Sind ootab mitmekülgne töö!

Sinu töös on Sulle abiks:

Ootame Sinult pealehakkamist, tegutsemistahet, iseseisvust ja õppimisvõimet. Sinu eesmärgiks on soov saada oma ala professionaaliks ning tööandja turunduse eestvedajaks Eestis. Kui keegi räägib tulevikus tööandja brändist või tööandja turundusest, meenub talle Sinu nimi!


Et aidata klientidel teha strateegilisi ja tulemustele orienteeritud otsuseid, konsulteerid tööandjaid, kasutades selleks teadmisi tööandja turundusest ja/või personalijuhtimisest. Projektide läbiviimisel ja klientide konsulteerimisel toetab Sind suurepärane analüüsi-, seoste loomise- ja järelduste tegemise oskus. Kasuks tulevad teadmised ja kogemused brändi loomisest.


Nõustades oma töös erinevate ametiastmete töötajataid, toetab Sind hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, usaldusväärsus ja tasakaalukus. Kasuks tuleb ka eelnev projektijuhtimise kogemus, kuid olulisem sellest on Sinu suhtumine ja tahe jõuda koos klientidega parimate tulemusteni.

Brandemis arvame, et kõik algab suhtumisest. Usume, et kõik tööks vajalikud oskused on võimalik omandada läbi kogemuste, vaja läheb vaid tugevat annust tahtejõudu ning sära silmades. Meiega saad olla see, kes tahad ja isegi see, kellena Sa end täna nähagi ei oska. Näeme Sinus talenti, toetame ja tunnustame seda. 


Selle teekonna igal sammul oleme teineteise jaoks olemas, jagades teadmisi, mida oleme kogunud näiteks 15-aastasest juhtimiskogemusest, kümnete organisatsioonide konsulteerimisest, edukatest müügi- ja värbamisprojektidest ning käega katsutavaid tulemusi toonud turundustegevustest.


Kaisa-Triin Karu,

värbamisturunduse projektijuht


Liisi Orlovski, värbamisprojektide juht


Meie kalleim vara on inimesed!

Marie Evart, 

strateegia konsultant


Pille Riin Pettai,

turundusjuht


Paavo Heil, 

tegevjuht


Brandemi tiimi kuulub  5 spetsialisti tuumikmeeskonnas ning 12 vabakutselist oma ala professionaali.

Marie  Evart, 

strateegia konsultant


Brandem areneb pidevalt koos oma inimestega. Meil on suured eesmärgid, oleme ambitsioonikad. Iga klient ja projekt on erinev. Ühel päeval uurid, mis toimub Eesti suurima madratsitootja töötajate mõtetes, järgmine projekt viib sind kurssi päästjate eluga Päästeametis, või Elisa vahva töökultuuriga. Absoluutselt iga projektiga saad oma praeguseid kogemusi ja teadmisi rakendada, lisaks tutvud huvitavate inimestega ning avastad peagi, et tööandja turundus on meeletult huvitav ja mitmekülgne. 

Miks mulle meeldib Brandemis töötada?

BRANDEM BALTIC OÜ, 2016

Järvevana tee 9, Tallinn, 11314

www.brandem.ee