Kandideeri Mandatum Life' 

VARAHALDURIKS!

Varahaldur on Mandatumi müügitöö võtmefiguur - Sa kasvatad müügitulemusi ja konsulteerid kliente finantsotsuste tegemisel.


Garanteerime Sulle põnevad väljakutsed!

Finantsvaldkond pakub Sulle suurepäraseid võimalusi, et rakendada oma täit müügipotentsiaali! 


Investeerime Sinusse!

Erialased koolitused ja huvitavad seminarid tagavad Sinu pideva arengu koos meiega.


Sind ümbritsevad professionaalid!

Koostöö meie spetsialistidest tiimi liikmete, kui ka klientidega on hariv kogemus!


Kandideeri, ja tee oma järgmine samm koos meiega! 


KANDIDEERI SIIN!

Anneli, Eesti müügidirektor

Me pole veel kohtunud, aga me teame, kes Sa oled. Sa oled professionaal, kes teab oma väärtust ja ei lepi kunagi keskpärasusega. Miks peaksidki? 

Me pakume Sulle eneseteostust ettevõttes, mis on oma struktuurilt õhuke ja kus Sul on oluline roll varahaldusmeeskonna edu saavutamisel. Mandatum Life's saad rakendada oma täit müügipotentsiaali!


See on töö, milleks Sa oled loodud. 


Mandatumi varahaldurina oled Sa kui ettevõtte kasvumootor. Sinu töö tulemusel kasvab Mandatumi kliendibaas ja aina rohkem inimesi saab meie finantsteenustest kasu. Sa leiad kliendi jaoks alati lahenduse, pakkudes talle parimaid võimalusi investeerimiseks.   Peamise osa Sinu tööst moodustavad kohtumised, mille eesmärk on leida uusi potentsiaalseid kliente ja teha lisamüüki olemasolevatele. Sinu töö teevad huvitavaks erinevad kliendiüritused, mille kontseptsiooni väljatöötamisel saad kasutada oma leidlikkust. See, milliseks kujuneb tiimi müügistrateegia, sõltub paljus ka Sinu ideedest ja panusest. Lisaks müügitööle on Sul võimalus olla ka koolitaja/mentori rollis. Saad oma väärtuslikke müügi- ja finantsalaseid teadmisi jagada tiimi sees ja erinevatel üritustel. Väga oodatud on Sinu poolt koostatud koolitusmaterjalid, turuülevaated ja meie hommikuseminaridel esinemised. 


Sa kasvatad müüki

Oled oluline lüli müügitiimis

Ja harid teisi!

Me sobime Sulle hästi.

Meie 34-liikmeline Eesti tiim on otsustes paindlik ja agiilne. Anname Sulle vabaduse ideid teostada ja oma nägemust ellu viia. Kui leiad, et midagi saab teha efektiivsemalt, siis nii teemegi!

Meie filosoofia on lihtne. Me usume, et kui me investeerimine inimestesse, investeerime ka inimeste edusse. Igal aasta saad valida just selle koolituse, mis Sind oma töös edasi viib.

Mandatum on rahvusvaheline ettevõte ja Sinu karjäärivõimalused ei pruugi piirduda ainult Eestiga. Aga me usume, et meie suurepärase vaatega kontorist Sa niipea kolida ei soovi!

Eduks loodud tingimused

Inimesed - meie suurim väärtus

Väiksus on meie tugevus

Meie kultuur.

Mandatum Life kuulub edukasse Sampo gruppi, mille tegevusvaldkonnaks on elukindlustus, investeerimine ja varahaldus.

Meie üksused on nii Baltikumi kui ka kontserni ülesed, mis teeb töö rahvusvaheliseks ning annab võimaluse töötada erinevate inimestega üle Baltikumi ja Soome. 

Oleme Eesti tööturul juba 19 aastat, mille jooksul on meil välja kujunenud komplekt väärtustest, mida iga Mandatumi liige järgib. 


|KLIENDILE KASULIK | ÜLEKAALUKALT AKTIIVSEM | AVATUD SUHTLUS | ÜKS MEESKOND | JULGELT ERINEV | TAHE VÕITA |


Nendest väärtustest lähtume ka värbamisel - lisaks erialastele teadmistele ja kompetentsile peame oluliseks sobivust meie kultuuri.

Meie tiim on kokkuhoidev ja lõbus. Oleme natuuridelt erinevad, aga ma tunnen, et seeläbi me täiustame üksteist. Finantsmaailm võib tunduda tõsine ja asjalik, kuid omakeskis oskame võtta vabalt. Hindan seda omadust meie tiimi puhul väga! 

Aime, suurkliendihaldur

Meie juures saavutavad edu inimesed, kes lisavad meile väärtust nii oma kogemuste kui ka isiksusena. Mandatum Life’is saadab Sind edu, kui oled siiani tõestanud ennast näidates suurepäraseid müügitulemusi, oled finantsmaailmas kõva käsi ja omad ülikooli kraadi finantsvaldkonnas. Suhtumine on see mis loeb – oled meeskonnamängija, kõrge pingetaluvusega, eesmärkidele suunitletud ja julge. Suure boonusena hindame vene keele oskust. 

Liisi, Mandatum Life’i HR partner

Kandideeri nüüd! 

Lisaküsimuste korral aitab Sind Brandemi värbamisprojektide juht Liisi Niisuke.

+ 372 512 6674

liisi@brandem.ee


Mandatum Life Grupp on üks Soome tunnustatumaid ja parima maksevõimega finantsteenuste pakkujaid, kes kuulub edukasse Sampo Gruppi. Mandatum Life Insurance Company Limited opereerib Eestis, Lätis ja Leedus läbi filiaalide.

Mandatum Life'l aitab varahaldurit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem