Otsemüügi spetsialist

Kui Sa tead, mida tähendab CPM ja CPC kampaania ning millal kumba lahendust kliendile soovitada, siis liitu Eesti ühe suurima meediagrupi müügimeeskonnaga.

Töö TV3 grupis on tavapärasest erinev. 

Sa saad osa meelelahutusmaailma kirevast igapäevaelust, vabaduse korraldada oma tööd ja kujundada oma palganumbrit ning nautida grupi motiveerivaid hüvesid.

Miks valida

meid enda

tööandjaks?

Sind ootab töö ettevõttes, mis arendab unikaalset internetireklaami tehnoloogiat ja pakub sihitud lahendusi internetis Baltikumi suurimatele reklaamijatele. Eestis kuulub meie gruppi 6 ettevõtet ning TV3 grupi Tallinna kontoris ootavad Sind 100 kolleegi.

Tagatud kindlustunne

Korraldame koos tiimiga põnevaid ühisüritusi jõuludel ja suvel, käime koos SPAs jpm. Anname Sulle võimaluse osaleda TV3 suursaadetes publikuna, jagame tasuta pääsmeid üritustele ja pakume töötaja soodustusi erinevates ettevõtetes.

Kihvt meeskond

Vähemalt korra nädalas töötad Sulle sobivast paigast - olgu selleks kodu, kohvik või rand. Väärtustame Sinu peret ja võimaldame paindlikku ajakasutust. Meile on olulised Sinu töö tulemused, mitte kontoris veedetud aeg.

Oled oma aja peremees

Katame 100% esimesed kolm haiguspäeva, toetame Sinu sportimist ja anname isikliku elu suursündmuste puhul vabad päevad. Tööpäeva keskel aitavad lõõgastuda pinks või mõni muu vahva mäng, kord kuus ka massöör kontoris.

Hoolime Sinu tervisest

BALTIKUMI SUURIM MEEDIAGRUPP

PAINDLIK TÖÖAEG JA -KORRALDUS

SPORDITOETUS JA HAIGUSHÜVITIS

HEAD PAKKUMISED JA ÜHISÜRITUSED

Krista Siitan

personalijuht

"Ma ei ole kunagi varem töötanud ettevõttes, kus inimesed saavad nii hästi läbi kui All Media Eestis. Siinne tööõhkkond on inspireeriv ja mõnus ning ülemuse-alluva jäik suhe puudub. On tavapärane kohata kontoris igapäevaselt telerist tuttavaks saanud nägusid."

Paap Peterson

müügimeeskonna juht

"Ootan oma 5-liikmelise müügitiimiga liituma hakkajat otsemüügi spetsialisti, kes teab, et ükski tehing ei ole võimatu ning suudab säilitada motivatsiooni ka pärast esimest "ei"-d. Juhina olen avatud ja annan Sulle piisavalt iseseisvust ning vabadust oma eesmärkide saavutamiseks."

Denly Rütkenen

müügiesindaja

"Minu igapäevatöö seisneb B2B klientidele digireklaami müümises, olgu selleks Google AdWords, TV Play, bännerreklaamid, sisuturundus või muu digireklaami vorm. Uut inimest ootab põhjalik sisseelamisprogramm ja mentor, kellelt saab vajaduselt nõu."

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

days
hours
minutes
seconds
00
00
00
00
days
hours
minutes
seconds

PÄEVA

TUNDI

MINUTIT

SEKUNDIT

Otsemüügi spetsialistina

teostad ärikliendile All Media Eesti digireklaami müüki, sealhulgas võtad ühendust potentsiaalsete klientidega telefoni teel, viid läbi kliendikohtumisi ja haldad olemasolevaid kliente. 


Oled oma uuel tööl edukas, kui Sul on varasem B2B müügitöö kogemus. Kasuks tuleb muidugi ka eelnev digireklaami müümise kogemus. Oled tulemustele orienteeritud ning motiveeritud suhtleja, kes ei karda luua otsekontakti erinevate kanalite vahendusel. Sul on heal tasemel eesti keele oskus ning kesktasemel inglise keele oskus.

Kandideeri

siin!

All Media Eesti AS-il aitab otsemüügi spetsialisti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem. 

Täpsemate küsimuste korral pöördu Brandemi värbamiskonsultandi poole.

Liisi Niisuke

liisi@brandem.ee

+372 5633 5300