NB! Kõik töövestlused viiakse läbi videosilla vahendusel.

Kas Sinu kirg on autod ja inimeste juhtimine?

Sul on harukordne võimalus rakendada oma kogemus ja pühendumus, et üles ehitada autoteenindus Tallinnas.

loo ainulaadne autoteenindus Eestis!

AUTOTEENINDUSE

JUHATAJA,

Kandideerimise tähtaeg 02.04.2020

Autoosa on 2007. aastal asutatud ettevõte, mille kasutuses on tänapäevased tööruumid Lasnamäel aadressil Kantsi 4A. Ettevõtte algusaastatel tegelesime vedude korraldamisega, 2009. aastal muutsime suunda ja alustasime autolammutusega. Nüüdseks on meie peamiseks tegevusalaks kujunenud varuosade müük ja sel aastal avame, koostöös Sinuga, veel autoteeninduse.

Mis ettevõte on Autoosa?

Tegutseme ringmajanduse põhimõttel. Tegeleme autolammutuse ning varuosade müümisega. Aasta teises pooles avame ka autoteeninduse, et pakkuda veelgi terviklikumat teenust. 

Ainulaadne kontseptsioon Eestis

Sind ootab töö heade majandus-tulemustega ettevõttes. Tagame kindlustunde, mis on auto-teeninduse valdkonnas oluliseks teguriks. Võimaldame korralikud finantsilised vahendid, et saaksid luua toimiva autoteeninduse.

Stabiilne ettevõte ja töökoht 

Vaatamata autolammutuse tavapärasele kuvandile, on meie tööruumid puhtad ja kaasaegsed. Võimaldame Sulle kõik vajalikud töövahendid. Sul on võimalus enda tööd ise korraldada just parima äranägemise järgi.

Tasemel töökeskkond ja  -vahendid

on Sinu juhtida autoteeninduse käivitamine algusest peale.

Selleks organiseerid olemasolevasse hoonesse vajaliku sisustuse, värbad töötajad ja lood ühtse meeskonna, korraldad kliendisuhtlust, lood pakkumusi ja koostad kalkulatsioone ning juhid töökoja igapäevast edukat toimimist.


Sinu edu uuel tööl tagab kirg tehnika ja autode vastu. Oled varasema juhtimiskogemusega ja hea suhtlemisoskusega inimene. Oled organisatoorne ning soovid muuta autoteeninduse valdkonda pakkudes kliendile parimat kogemust. Suhtled heal tasemel eesti ja vene keeles.

Autoteeninduse juhatajana

"Oleme laiendamas oma äri - lisaks varuosade müügile, soovime neid ka paigaldada. Kuna tegutseme ringmajanduse põhimõttel, siis soovimegi pakkuda kliendile täisteenust, kus vajalikud varuosad ka ise paigldame. Meie eesmärgiks ei ole leida suur hulk kliente, kes külastavad meid korra, vaid keskenduda kvaliteedile ja luua väiksem arv püsivaid kliendisuhteid.


Ootan autoteenindust juhtima visiooniga inimest, kes on parima kliendikogemuse loomisele suunatud. Sa omad piisavalt tehnilisi teadmisi autoteenindusest, kuid oled eelkõige inimeste juht, organiseerija ja suurepärane suhtleja."

tegevjuht

Toomas Lember

Kandideeri siin

Autoosa otsib oma meeskonda ka kliendihaldurit. Kliki ja loe lähemalt.

+372 5633 5300

liisi@brandem.ee

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Liisi Niisuke.

Kas tekkis küsimusi?

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

VeoExpert OÜ-l aitab autoteeninduse juhatajat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.