NB! Kõik töövestlused viiakse läbi videosilla vahendusel.

Sind ootab stabiilne töö auto varuosade müümisega tegelevas ettevõttes, kus Sind väärtustatakse. Sul on võimalus edendada müügivaldkonda ja areneda ettevõtte siseselt.

liitu meie meeskonnaga Tallinnas!

KLIENDIHALDUR,

Kandideeri enne 02.04.2020

Autoosa on 2007. aastal asutatud ettevõte, mille kasutuses on tänapäevased tööruumid Lasnamäel aadressil Kantsi 4AEttevõtte algusaastatel tegelesime vedude korraldamisega, 2009. aastal muutsime suunda ja alustasime autolammutusega. Nüüdseks on meie peamiseks tegevusalaks kujunenud varuosade müük ja sel aastal avame lisaks autoteeninduse.

Turul tugevalt kinnitunud auto varuosade müüja ootab Sind enda kollektiivi

Tegutseme ringmajanduse põhimõttel. Tegeleme autolammutuse ning varuosade müümisega. Aasta teises pooles avame ka autoteeninduse. 

Ainulaadne kontseptsioon Eestis

Sind ootab töö heade majandustulemustega ettevõttes. Tagame kindlustunde, mis on autoteeninduse ja varuosade edasimüümise valdkonnas oluliseks teguriks.

Stabiilne ettevõte ja töökoht 

Vaatamata autolammutuse tavapärasele kuvandile, on meie tööruumid puhtad ja kaasaegsed. Võimaldame Sulle vajalikke töövahendeid.

Tasemel töökeskkond ja  -vahendid

haldad kliendisuhteid ja edendad müügivaldkonda. Suhtled era- ja äriklientidega, vastad emaili ja telefoni teel klientide päringutele, koostad pakkumusi, väljastad kaupa ning tegeled muude jooksvate müügiprotsessiga seotud tegevustega.


Sinu edu uuel tööl tagab huvi tehnika ja autode vastu. Oled suurepärase suhtlemisoskusega ja tehniliselt taiplik. Sulle ei valmista probleemi kontori tarkvara kasutamine ning oled avatud suhtumisega. Vene keele oskus suhtlustasandil tuleb suuresti kasuks.

Kliendihaldurina

"Ootan oma meeskonnaga liituma kliendihaldurit, kes on valmis edendama meie müügivaldkonda, mis tähendab julgust öelda, mida peaksime oma müügiprotsessis muutma ja kuidas seda teha. Kliendihalduri töö ei tähenda otseselt müügitööd - kliendid pöörduvad meie poole ise, kellele teeme pakkumise.


Kui Sinus on indu edendada müüki ja luua uusi protsesse ning saad kliendihalduri positsioonil suurepäraselt hakkama, siis anname Sulle võimaluse areneda müügijuhiks."

tegevjuht

Toomas Lember

"Siinne meeskond on väike, kuid see-eest avatud ja abivalmis. Uus inimene võetakse avasüli vastu ning vajadusel ollakse nõu ja jõuga abiks. Käime koos tiimiga kord nädalas väljas söömas, kord kuus tiimiüritustel ning suvel ja talvel korraldame kahepäevaseid üritusi.


Kliendihalduri igapäevaülesannete hulka kuuluvad klientidega suhtlus, müügipakkumuste koostamine ja välja saatmine, saadetiste vormistamine ja transpordi korraldus."

hetkel kliendihaldur, kuid liigub ettevõtte sees edasi

Jevgeni

Kandideeri siin

Autoosa otsib oma meeskonda ka autoteeninduse juhatajat. Kliki ja loe lähemalt.

+372 5633 5300

liisi@brandem.ee

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Liisi Niisuke.

Kas tekkis küsimusi?

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

VeoExpert OÜ-l aitab kliendihaldurit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.