Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Brandem otsib värbamiskonsultanti

Brandem otsib värbamiskonsultanti!

15. Mai, 2016

Brandem on ainulaadne agentuur, mis ühendab tööandja turunduse ja värbamisalaseid kompetentse.  Meie teadmised ja praktilised kogemused võimaldavad mõelda ja tegutseda laiemalt kui lihtsalt turundus – või värbamisagentuur. 

MIKS TÖÖTADA BRANDEMIS VÄRBAMISKONSULTANDINA?

Brandemis pakume kõikidele töötajatele võimalust Eestis millegi uue – tööandja turunduse – eestvedamisel olulist rolli mängida. Meiega saad:

  • Kuuluda Eesti parimate värbajate tiimi ja olla kindel, et teenus mida pakud on professionaalne ja toob kliendile parima tulemuse.
  • Vabaduse kujundada endale sobiv viis töötamiseks. Meie suhtumine on, et mõõdame töö tulemusi, mitte kontoris istutud tunde. Eesmärgid saavad täidetud vastastikuse usalduse toel.
  • Mõelda ja tegutseda laiemalt kui lihtsalt värbaja. Toetame sind oma tööandja turunduse praktiliste kogemuste ja teadmistega. Sul on võimalus kaasata projektidesse meie värbamisturunduse spetsialiste, disainereid, veebiarendajaid, kasutada Eesti suurima tööturu uuringute tulemusi. Eesmärk on leida kliendile sobivaim töötaja. Vajalikud meetodid saad valida ise.

MILLISED ON VÄRBAMISKONSULTANDI ÜLESANDED?

Sinu ülesandeks saab värbamisprojektide terviklik juhtimine alates profiili ja värbamismaterjalide koostamisest, sobivate värbamiskanalite valimisest, potentsiaalsete kandidaatidega kontakti loomisest kuni vestluste läbiviimiseni. Oled nii kliendile kui ka kandidaatidele heaks nõuandjaks kogu värbamisprotsessi jooksul.  

Ootame Sinult väljapaistvat värbamisalast kogemust ja tahet panustada Brandemi värbamisteenuse arendamisesse. 

MILLE POOLEST ERINEB BRANDEMI VÄRBAMISTEENUS TEISTEST?

Traditsiooniline värbamine ei too tänases tööturu olukorras enam tulemusi. Sobivate töötajate leidmine on muutunud aina keerulisemaks. Seda kinnitas ka Palgainfo Agentuuri ja Brandemi Sügis-Talv 2015 tööturu-uuring. Aktiivselt otsib tööd vaid 20% tööjõust (PIA ja Brandem, 2015). Sobivate töötajate leidmiseks on vaja tõsta värbamise kvaliteeti, mida LinkedIn’i 2016. aasta uuringu põhjal peavad prioriteetseks ka paljud värbamisspetsialistid.

Seega, me läheneme värbamisprotsessile täiesti uue nurga alt. Liidame värbamis- ja turundusalased võimalused, teadmised ja kompetentsid. Selleks, et jõuda õigete kandidaatideni ja veenda neid kandideerima kasutame oma töös muuhulgas ka Eesti suurima, üle 13 000 vastajaga, tööturu-uuringu tulemusi. 

Sobiva kandidaadi otsimine ja leidmine ei ole meie jaoks vaid töökuulutuse aktiveerimine tööportaalis. See on põhjalik ja detailne teekond, mille käigus loome profiili tööandjast, ametikohast ja otsitavast töötajast ning disainime sellest lähtuvalt kõik järgnevad sõnumid ja värbamistegevused. Meie asjatundlik lähenemine võimaldab ettevõtetel hoida kokku olulist aega ja raha, eristuda konkurentidest ning edastada potentsiaalsetele kandidaatidele läbimõeldud sõnumeid, mis toetavad hea tööandja maine tekkimist ja püsimist.

KES ME BRANDEMIS OLEME?

Iga organisatsiooni kõige kallim vara on inimesed. Brandemi mootoriks on 4 võtmetöötajat ning lisaks on meie projektidesse kaasatud 14 osavat ja pühendunud kaastöötajat. 

1,5-aastase tegutsemisajaloo jooksul oleme teinud koostööd tuntud ettevõtetega nagu Elisa, Stockmann, TNT, Apollo jpt. Meie blogis on ilmunud üle 100 teemakohase artikli. Meist on palju kirjutatud meedias: rohkem kui 50 meediakajastust väljaannetes nagu Äripäev, Director, Personaliuudised jpt. Oleme teinud ettekandeid rohkem kui kümnel tööandja brändi ja mainekujunduse seminaril, pidanud loenguid ülikoolides ning kasvatanud enda ümber ligi poole tuhandese jälgijaskonna. 

2016. aastal alguses lubasime tegutseda edasi oma missiooni täitmise nimel – aitame ettevõtetel hoida ja leida häid töötajaid. Sealhulgas on meie üks aasta eesmärk leida parimad talendid Brandemi meeskonda. Aprillis liitus meie meeskonnaga Brandemi uus turundusnaut ning nüüd otsime värbamiskonsultante. 

 

KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!

 

Sul juba on väljakutseid pakkuv töökoht, aga vajad abi sobivate inimeste värbamisel oma ettevõttesse? Küsi pakkumist: tere@brandem.ee või tutvu meie teenustega!

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.