Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Brandem otsib värbamisprojektide juhti

BRANDEM OTSIB VÄRBAMISPROJEKTIDE JUHTI!

21. aprill, 2016

Brandem on ainulaadne agentuur, mis ühendab tööandja turunduse ja värbamisalaseid kompetentse.  Meie teadmised ja praktilised kogemused võimaldavad mõelda ja tegutseda laiemalt kui lihtsalt turundus-või värbamisagentuur.

MILLE POOLEST ERINEB BRANDEMI VÄRBAMISTEENUS TEISTEST?

Läheneme värbamisprotsessile täiesti uue nurga alt. Liidame värbamis - ja turundusalased võimalused, teadmised ja kompetentsid. Selleks, et jõuda õigete kandidaatideni ja veenda neid kandideerima, kasutame oma töös Eesti suurima, üle 13 000 vastajaga, tööjõuturu - uuringu tulemusi.

Miks? Sest traditsiooniline värbamine ei too tänases tööturu olukorras enam tulemusi. Sobivate töötajate leidmine on muutunud aina keerulisemaks. Seda näitas ka Palgainfo Agentuuri ja Brandemi Sügis - Talv 2015 tööjõuturu - uuring. Aktiivselt otsib tööd vaid 20% tööjõust (PIA ja Brandem, 2015). Sobivate töötajate leidmiseks on vaja tõsta värbamise kvaliteeti, mida LinkedIn’i 2016. aasta uuringu põhjal peavad prioriteetseks ka paljud värbamisspetsialistid.

Sobiva kandidaadi otsimine ja leidmine ei ole meie jaoks vaid töökuulutuse aktiveerimine tööportaalis. See on põhjalik ja detailne teekond, mille käigus loome profiili tööandjast, ametikohast ja otsitavast töötajast ning disainime sellest lähtuvalt kõik järgnevad sõnumid ja värbamistegevused. Meie asjatundlik lähenemine võimaldab ettevõtetel hoida kokku olulist aega ja raha, eristuda konkurentidest ning edastada potentsiaalsetele kandidaatidele läbimõeldud sõnumeid, mis toetavad hea tööandja maine tekkimist ja püsimist.

MIKS TÖÖTADA BRANDEMIS VÄRBAMISPROJEKTIDE JUHINA?

Brandemis pakume kõikidele töötajatele võimalust Eestis millegi uue - tööandja turunduse - eestvedamisel olulist rolli mängida. Meiega saad:

  • Kuuluda Eesti parimate värbajate tiimi ja  olla kindel, et teenus mida pakud on professionaalne ja toob kliendile parima tulemuse.
  • Mõelda ja tegutseda laiemalt kui lihtsalt värbaja. Toetame sind oma tööandja turunduse praktiliste kogemuste ja teadmistega. Sul on võimalus kaasata projektidesse meie värbamisturunduse spetsialiste, disainereid, veebiarendajaid ning kasutada Eesti suurima tööjõuturu - uuringu tulemusi. Eesmärk on leida kliendile sobivaim töötaja. Vajalikud meetodid saad projektijuhina valida ise.
  • Olla enamat kui töötaja. Otsime äripartnerit, kellega koos ideid ellu viia. Brandem on noor, startupilik, kuid ärimudelit tõestanud ettevõte. Sul on võimalus panustada Brandemi arendamisesse ja näha koos meiega tehtud töö tulemust. Pakume oma võtmetöötajatele osalusoptsiooni.
  • Mõõta töö tulemusi, mitte kontoris veedetud tunde. Anname Sulle vabaduse kujundada endale sobiv viis töötamiseks. Eesmärgid saavad täidetud vastastikuse usalduse toel.

MILLISED ON VÄRBAMISPROJEKTIDE JUHI ÜLESANDED?

Sinu ülesandeks saab värbamisprojektide terviklik juhtimine alates kliendisuhete loomisest, profiili ja värbamismaterjalide koostamisest kuni vestluste läbiviimiseni. Ootame Sinult väljapaistvat värbamisalast kogemust ja tahet panustada Brandemi värbamisteenuse arendamisesse.

KES ME BRANDEMIS OLEME JA MIDA ME TEEME?

Iga organisatsiooni kõige kallim vara on inimesed. Brandemi mootoriks on 4 võtmetöötajat. Lisaks on meie projektidesse kaasatud 14 osavat ja pühendunud kaastöötajat.

Pooleteise aastase tegutsemisajaloo jooksul oleme teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu Elisa, Stockmann, TNT, Apollo jpt. Meie tööandja turunduse teemalises blogis on ilmunud üle 100 artikli. Oleme saavutanud rohkem kui 50 meediakajastust väljaannetes nagu Äripäev, Director, Personaliuudised jpt. Teinud ettekandeid rohkem kui kümnel tööandja brändi ja mainekujunduse seminaril, pidanud loenguid ülikoolis ning kasvatanud enda ümber ligi poole tuhandese jälgijaskonna.

2016. aastal lubasime edasi tegutseda oma missiooni nimel - aidata ettevõtetel hoida ja leida häid töötajaid. Sealhulgas sai meie üheks eesmärgiks leida parimad talendid Brandemi meeskonda. Aprillis liitus meie meeskonnaga Brandemi uus turundusnaut ning hetkel otsime värbamisprojektide juhte.

 

Kui soovid olla üks  Brandemi värbamisprojektide juhtidest, siis saada palun oma CV ja anna meile kuni 100 sõnaga teada, miks oled just Sina parim valik?

talent@brandem.ee 

+372 53449810 (Marie)

P.S! Kandideerida saab kuni 9. maini!

 

Sul juba on väljakutseid pakkuv töökoht, aga vajad abi sobivate inimeste värbamisel oma ettevõttesse? Küsi pakkumist: tere@brandem.ee või tutvu meie teenustega.

Soovid kasulikke artikleid ja uudiseid mugavalt oma kirjakasti?

Liitu uudiskirjaga:

Brandemi uudiskiri lubab Sul olla esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt. Samuti jõuavad Sinuni kasulikud materjalid, sh e-raamatud, ning Eesti suurima tööjõuturu- ja palgauuringu tulemused.