Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
Carina Kärt Mättikas

Carina Kärt Mättikas

Projektijuht
+372 5850 6335

Carina on Brandemi polüglotist kommunikatsiooniprojektide juht. Ta valdab vabalt eesti, inglise, hispaania ja vene keelt ning on hetkel omandamas saksa ja hiina keelt.

Carina eesmärgiks on aidata tööandjatel leida kõige sobivamaid viise edukalt demonstreerida oma tugevusi nii potentsiaalsetele kui ka olemasolevatele töötajatele. Tema eestvedamisel valmivad näiteks karjäärilehed, messimaterjalide kujundused, sisuloome ning ühtlasi ka meeleolukad kommunikatsiooniüritused. Oma entusiastliku ja positiivse ellusuhtumisega otsib ta iga ettevõtmisega uusi väljakutseid ning võimalusi areneda.

Oma hariduse omandas Carina Edinburghis hispaania keele ja ürituskorralduse erialal. Juba ülikooli ajal tegeles Carina mitmete turunduse ning ürituskorraldusega seotud projektidega nii Eestis kui ka Šotimaal. Ta on töötanud tehnoloogia startupis Wallet.Services marketingispetsialistina ning viinud läbi konverentse koostöös erinevate organisatsioonidega nagu Eesti Vabariigi Riigikogu, sotsiaalne ettevõte Invisible Cities ja TED. Vabal ajal meeldib talle loovkirjutamine, muusika, psühholoogia ja sport.