Sind ootab rahvusvaheline logistikaettevõte, kus Sul on võimalus edeneda karjääriredelil, teenida kahekordset töötasu ja vabadus juhtida oma müügiprotsessi.

MÜÜGIJUHTE

Töömahtude suurenemise tõttu otsime oma meeskonda

KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!

Oma valdkonna suurim tegija

DSV on ülemaailmne transpordi- ja logistikateenuste pakkuja. Meil on kontoreid rohkem kui 90 riigis ning rahvusvaheline partnerite ja esinduste võrgustik, tänu millele saame osutada teenuseid kogu maailmas. 2018. aastal saavutasime üleilmse käibe üle üheteist miljardi dollari. Eesti kontor asub Saku vallas, kus töötab 180 töötajat ja müügiosakonnas on 8 inimest.

Suunanäitajad müügis

Olles koondanud kokku oma ala tugevad spetsialistid, oleme suunanäitajad ja innovaatorid nii müügis kui ka muudes valdkondades. Meie ambitsioon on selge - olla Vabariigi parim müügiorganisatsioon - ja me kutsume Sind sellest osa saama.

Panustame arengusse

Hoolime oma töötajatest ja arendame neid. Liitudes DSV müügijuhina läbid põhjaliku tootmispraktika ja pool aastat kestva rahvusvahelise DSV müügiakadeemia, mis toimub Eestis, Leedus, Ungaris ja Poolas. Meie töötajad osalevad iga-aastastel kevadseminaridel või koolitustel. Lisaks oleme nõu ja jõuga uutele töötajatele toeks.

"Liitusin DSV-ga, kuna tegemist on silmaringi avardava globaalse ettevõttega, kus on palju võimalusi ja ressursse arenemiseks. Tundsin, et saan karjääriredelil edeneda ning oma potentsiaali realiseerida - kus siis veel, kui mitte oma ala maailmamastaabis suurima tegija juures! 

DSV investeerib oma töötajatesse läbi erinevate koolituste, nii kohalike kui rahvusvaheliste, tänu millele tunneb uus töötaja ennast koheselt väärtustatuna."

Mairold Suuder, müügijuht

"Töö DSV-s on väljakutsuvalt mitmekülgne, rutiini siin ei teki. Igapäevatöö seisneb klientidega suhtlemises, hinnapakkumiste koostamises ja tutvustuste loomises. Igal müügijuhil on oma meetodid ja vabadus oma aega sobivalt kujundada. 

Siinne meeskond on toetav ja töökeskkond on kodune. Korraldame koos osakonnaga erinevaid põnevaid üritusi, alates kardi sõitmisest kuni Peterburi reisini."

Gerli Pihelgas, müügijuht

Sinu tulevased kolleegid räägivad

on Sinu peamiseks tegevusalaks uute klientide leidmine ning olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine. Koos veokorraldajatega töötad välja lahendusi, sõlmid ja juurutad koostöö kokkuleppeid. Koordineerid koostööd klientidega, koostad müügipakkumisi ja -hinnakirju ning vastad hinnapäringute ja töökorraldusega seotud küsimustele. Samuti suhtled rahvusvaheliste koostööpartneritega.

Müügijuhina

Oled müügijuhina edukas, kui Sul on varasem müügikogemus, soovitavalt logistikavaldkonnas. Oled julge ja avatud kaasamõtleja, kes on süsteemne ning suudab ennast motiveerida. Suhtled väga heal tasemel eesti ja inglise keeles. Vene keele oskus tuleb kindlasti kasuks.

"Ootan müügimeeskonnaga liituma kolme tugeva taustaga müügijuhti, kes on varasemalt logistikavaldkonnaga kokku puutunud. Kontoritunde me ei mõõda, vaid olulised on pühendumus ja tehtud töö tulemused. 


Juhina annan Sulle vabad käed müügitulemuste saavutamiseks, olen konkreetne, ent usaldav. Usun, et piisav vabadus oma töö edukaks korraldamiseks on oluline ja kui vaja, siis olen igati abiks."

Peeter Luht, müügiosakonna juht

Miks töötada DSV-s?

Autokompensatsioon või firmaauto kasutamiseks

Võimalus teenida tulemus-tasuga teine kuupalk

Vajadusel kodukontorist töötamise võimalus

DSV spordiklubi ja SportID

Põnevad ühisüritused ja väljasõidud

Rahvusvahelised koolitused

Kandideerimine on lõppenud!

days
hours
minutes
seconds
00
00
00
00
days
hours
minutes
seconds

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Liisi Niisuke

DSV-l aitab müügijuhte leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

+372 5633 5300

liisi@brandem.ee