Infragate Eesti AS pakub terviklikku konsultatsiooni- ja inseneriteenust üldehituse, keskkonna ja infrastruktuuri valdkonnas. Ettevõtte on tegutsenud üle 17 aasta ja meeskonda kuulub 35 kogenud inimest Tallinna ja Tartu kontorites.

Sa tegeled mitmekülgsete projektidega, teenid korralikke boonuseid ning saad soovi korral töötada kodus. Keri alla ja loe lähemalt, miks tulla tööle Infragate Eestisse!

ASETÄITJAT

Tule ja liitu Eesti konkurentsivõimelisima projekteerimisettevõtte tiimiga! 

KÜTTE JA VENTILATSIOONI
INSENER

Võimalus töötada nii Tallinna kui ka Tartu kontoris

Infragate Eesti AS

Infragate Eesti AS tegutseb aastast 2002

35 oma ala parimat spetsialisti

2018. a konkurentsivõimelisim projekteerimisettevõte

Infragate Eesti AS ootab Sind

Oleme edukad ja areneme kiirelt. Meil on põnevaid projekte lasteaedade renoveerimisest kuni kõrghooneteni välja.

Suhtume töösse paindlikult, soovi korral saad ka osaliselt kodust töötada.

Veedame koos head aega: käime näiteks karti sõitmas, golfi mängimas, teatris, suusareisidel ning külastame erinevaid objekte. 

Pingutame selle nimel, et Sina saaksid end koolitada ja täiendada.

Infragate Eesti AS on väga tugeva ajalooga usaldusväärne ettevõte ning meie eesmärk on saavutada Eesti juhtiva ehituskonsultatsiooni teenuseid pakkuva ettevõtte staatus ja seda ka hoida. Meie inimesed on pika tööstaažiga – kes tulevad, need jäävad! Ka projektid Infragate'is pakuvad alati midagi uut ning mugavustsooni ei teki kunagi. KVJ insenerina saad koostada erinevate hoonete kütte, ventilatsiooni ning jahutuse projekte. 


Sobid meile ideaalselt, kui hindad meeskonnatööd ning tahad õppida ja end arendada. Uuel tööl aitab paremini hakkama saada erialane töökogemus ning BIM-tarkvara tundmine (MagiCAD, Revit või AutoCAD).

Urmas Aaskivi

Juhatuse liige

Tule tööle! 

Tutvu lähemalt meie teenustega

Sinu küsimustele vastab värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus:

+ 372 5887 5057

minna@brandem.ee

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019

AS Infragate Eestil aitab kütte ja ventilatsiooni inseneri leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem