Sind ootavad mitmekülgsed projektid stabiilselt kasvavas teedeehitusettevõttes, nädalane lisapuhkus Jaanipäeval, tööauto ning kokkuhoidev meeskond.

MEISTER,

Kandideerimise tähtaeg 20.04.2020

tule meie meeskonda!

Mis ettevõte on InfraRoad?

Kokkuhoidev seltskond

Töö ja vaba aja tasakaal

Turul positsiooni leidnud ettevõte

InfraRoad on 2011. aastal asutatud teedeehitusettevõte. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad asfalteerimistööd, teede ja platside ehitus, pinnasetööd, kivitööd, haljastustööd ja lumekoristus. Kokku töötab meil pea 20 töötajat ning meie kontor asub Ülemiste Citys.

Töökoormus InfraRoadis on aeg-ajalt suur ja väljakutsuv. Lähtume põhimõttest, et nädalavahetusel me tööd ei tee, võimaldame suvel lisapuhkust ja vajadusel paindlikku töökorraldust.

Oleme üheksa kiire, kuid põneva tegutsemisaasta jooksul leidnud oma kindla positsiooni turul. Kasvame stabiilselt ning 2019. aasta müügikäive oli üle 5 miljoni euro.

Meil on nooruslik ja kokkuhoidev meeskond, kellega koos veedame tihti aega - käime karti sõitmas, Rally Estoniat vaatamas või saunas. Tähistame koos suurte eesmärkide saavutamist.

InfraRoadi teedeehituse meistrina

on Sinu peamiseks rolliks objektil ehitustööde juhtimine, ehitustööliste koordineerimine ja vajaliku täitedokumentatsiooni täitmine. Tagad tööde kvaliteedi ja tähtaegse objektide valmimise.


Sinu edu uuel tööl tagab varasem teedeehitusvaldkonna töökogemus ja soovitavalt tehniline kesk- või kõrgharidus. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad

Priit Viira

“Oled oma töös edukas, kui Sa oled avatud meeskonnamängija, kes teeb oma tööd pühendunult. Julge pealehakkamine aitab Sul oma uuel tööl õnnestuda. Ära karda uusi ja keerukaid olukordi - meie kogenud objektijuhid on Sulle vajadusel alati toeks. Juhina olen konkreetne ning annan Sulle piisavalt vabadust oma tööülesannete edukaks täitmiseks."

tegevjuht

Marko Ehrlich

“Liitusin InfraRoadiga kolm aastat tagasi ning objektijuht võttis mind koheselt nö. oma tiiva alla ja aitas mul ettevõttesse kiiresti sisse elada.

Üks põhjustest, miks mulle meeldib InfraRoadis, on siinne hea töökeskkond ja mõnus kollektiiv - korraldame koos erinevaid üritusi ja koosviibimisi. Näiteks hiljuti käisime maasturitega metsas sõitmas ning reisil Los Angelesis.

objektijuht/meister

InfraRoad otsib oma meeskonda objektijuhti. Loe siit lähemalt.

Kas tekkis küsimusi?

Liisi Niisuke

+372 5633 5300

liisi@brandem.ee

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

InfraRoadil aitab meistrit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.