Sind ootavad väljakutsuvad projektid stabiilselt kasvavas teedeehitusettevõttes, nädalane lisapuhkus Jaanipäeval ja mugav kontor Ülemiste Citys.

OBJEKTIJUHT,

Kandideerimise tähtaeg 20.04.2020

tule meie meeskonda!

Mis ettevõte on InfraRoad?

Kokkuhoidev seltskond

Töö ja vaba aja tasakaal

Turul positsiooni leidnud ettevõte

InfraRoad on 2011. aastal asutatud teedeehitusettevõte. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad asfalteerimistööd, teede ja platside ehitus, pinnasetööd, kivitööd, haljastustööd ja lumekoristus. Kokku töötab meil pea 20 töötajat ning meie kontor asub Ülemiste Citys.

Töökoormus InfraRoadis on aeg-ajalt suur ja väljakutsuv. Lähtume põhimõttest, et nädalavahetusel me tööd ei tee, võimaldame suvel lisapuhkust ja vajadusel paindlikku töökorraldust.

Oleme üheksa kiire, kuid põneva tegutsemisaasta jooksul leidnud oma kindla positsiooni turul. Kasvame stabiilselt ning 2019. aasta müügikäive oli üle 5 miljoni euro.

Meil on nooruslik ja kokkuhoidev meeskond, kellega koos veedame tihti aega - käime karti sõitmas, Rally Estoniat vaatamas või saunas. Suurte eesmärkide saavutamisel käime koos reisimas.

InfraRoadi objektijuhina

tunned täielikult projektidega seonduvat tehnilist dokumentatsiooni ning vastutad tavaliselt 3-4 objekti eest. Koostad projektide plaane, ajagraafikuid ja aruandlusi ning jälgid ja kontrollid igapäevaselt nende täitmist. Vajadusel asendad meistrit objektil.


Sinu edu uuel tööl tagab varasem teedeehitusvaldkonna objektijuhi töökogemus ja tehniline kesk- või kõrgharidus. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad

Priit Viira

“Oled oma töös edukas, kui Sul on varasem töökogemus ja oled avatud suhtumisega julge pealehakkaja. Oled oma tööle pühendunud ning teed oma tööd motiveeritult.

Juhina olen konkreetne ning annan Sulle piisavalt vabadust oma tööülesannete edukaks täitmiseks."

tegevjuht

Madis Kuurmann

“InfraRoadi peamised objektid on Tallinnas ja Harjumaal. Igapäevaselt puutun kokku mitmete lahendamist vajavate väljakutsetega ning alltöövõtjate koordineerimisega.

Sõltuvalt objekti etapist, on mul suuresti vabad käed oma igapäevaste tööülesannete planeerimisel."

objektijuht

InfraRoad otsib oma meeskonda meistrit. Loe siit lähemalt.

Kas tekkis küsimusi?

Liisi Niisuke

+372 5633 5300

liisi@brandem.ee

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

InfraRoadil aitab objektijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.