Sind ootavad erinevad projektid stabiilselt kasvavas teedeehitusettevõttes, nädalane lisapuhkus Jaanipäeval ja mõnusalt mugav kontor Ülemiste Citys.

TEEDE PROJEKTEERIJA,

Kandideerimise tähtaeg 04.06.2020

tule meie meeskonda!

Mis ettevõte on InfraRoad?

Kokkuhoidev seltskond

Töö ja vaba aja tasakaal

Turul positsiooni leidnud ettevõte

InfraRoad on 2011. aastal asutatud teedeehitusettevõte. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad asfalteerimistööd, teede ja platside ehitus, pinnasetööd, kivitööd, haljastustööd ja lumekoristus. Kokku töötab meil pea 20 töötajat ning meie kontor asub Ülemiste Citys.

Töökoormus InfraRoadis on aeg-ajalt suur ja väljakutsuv. Lähtume põhimõttest, et nädalavahetusel me tööd ei tee, võimaldame suvel lisapuhkust ja vajadusel paindlikku töökorraldust.

Oleme üheksa kiire, kuid põneva tegutsemisaasta jooksul leidnud oma kindla positsiooni turul. Kasvame stabiilselt ning 2019. aasta müügikäive oli üle 5 miljoni euro.

Meil on nooruslik ja kokkuhoidev meeskond, kellega koos veedame tihti aega - käime karti sõitmas, Rally Estoniat vaatamas või saunas. Suurte eesmärkide saavutamisel käime koos reisimas.

Teede projekteerijana InfraRoad'is

Koostad tänavate, teede, platside, parklate ja muid vajalikke infrastruktuuriprojekte. Samuti teostad vajaduse korral projektide ekspertiise.

Sinu edu uuel tööl tagab varasem teedeehitusvaldkonna  projekteerimise töökogemus ja tehniline kõrg- või rakenduskõrgharidus. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad

Marko Ehrlich

“Liitusin InfraRoadiga kolm aastat tagasi ning objektijuht võttis mind koheselt nö. oma tiiva alla ja aitas mul ettevõttesse kiiresti sisse elada.

Üks põhjustest, miks mulle meeldib InfraRoadis, on siinne hea õhkkond - näiteks hiljuti käisime maasturitega metsas sõitmas ning reisil Los Angelesis."

objektijuht

Madis Kuurmann

“InfraRoadi peamised objektid on Tallinnas ja Harjumaal. Igapäevaselt puutume kokku mitmete lahendamist vajavate väljakutsetega ning alltöövõtjate koordineerimisega.

Meeskond on meil pea 20-liikmeline ning töötegemise kõrval oskame mõnusalt veeta ka aega kontorist väljaspool."

objektijuht

InfraRoad otsib oma meeskonda meistrit. Loe siit lähemalt.

Kas tekkis küsimusi?

Liisi Niisuke

+372 5633 5300

liisi@brandem.ee

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

InfraRoadil aitab objektijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.