Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus korraldab varustuse ja relvastuse hankeid Kaitseväele ning ehitab ja haldab nii Kaitseväe linnakuid kui harjutusvälju. Kaitseinvesteeringute keskuses töötab ligi 160 inimest. Kaitseinvesteeringute keskus on Eesti suurima investeeringute eelarvega organisatsioon.

Kas Su kirg on sõjandus ja militaartehnoloogiad?

Sul on harukordne võimalus rakendada oma teadmised, oskused ning pühendumus, et hakata juhtima Eesti Kaitseväele varustuse ja relvastuse ostmist.

KATEGOORIAJUHTE

Võta vastu enneolematu väljakutse ning kandideeri Kaitseinvesteeringute keskuse kategooriajuhiks.

Otsime oma meeskonda

KANDIDEERIMINE ON LÕPPENUD!

Sind ootab strateegilise tähtsusega töö, millest sõltub meie kõigi ühine tulevik

Kaitseinvesteeringute keskus on arenev organisatsioon. Me oleme käivitanud reformi ning meie vastutus ja ülesanded kasvavad. Liitu meiega ja panusta Eesti riigikaitse arengusse. Direktor Kusti Salm kutsub Sind liituma oma meeskonnaga kategooriajuhtide positsioonidel.

Ootame uusi töötajaid järgmistesse valdkondadesse

Merevägi

Mereväe kategooriajuhina vastutad veesõidukite ning sadama- ja kaldarajatiste ostmise eest.

Õhuvägi

Õhuväe kategooriajuhina hangid õhuväe ning lennuvälja hooldustehnika ja -varustuse.

Sõidukid

Sõidukite kategooriajuhina vastutad kogu Kaitseväe masinapargi (sõiduautodest kuni lahingumasinateni) hankimise ning arenduse eest.

Relvastus

Relvastuse kategooriajuhina vastutad relvade, rakettide ja laskemoona ning õhutõrje relvasüsteemide ostmise eest.

Majanduskaubad

Majandushangete kategooriajuhina on sinu vastutusalas väljaõppe ning sõjalise toetusega seotud kuluvahendite, toodete ja teenuste ostmine.

Insenertehnilise büroo juht

Insenertehnilise büroo juhina toetad kategooriajuhte varustuse ja relvastuse tehniliste parameetrite kirjeldamisel ning varustuse kataloogimisel ja kodifitseerimisel

Miks valida tööandjaks Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus?

Kaitseinvesteeringute keskus tagab Kaitseväe materiaalse lahinguvalmiduse ning linnakute ja harjutusväljade toimimise. Meie ostame kogu varustuse ja relvastuse. Meie ehitame ja arendame kõik Kaitseväe linnakud ning harjutusväljad. Me oleme Eesti suuruselt teine kinnisvaraomanik – meie haldamisel on ligi 560 000 m² sisepinda.

Kaitseinvesteeringute keskus on arenev organisatsioon ning esmakordselt loodud kategooriajuhtide positsioonid annavad Sulle võimaluse töötada välja põhimõtted ja standardid efektiivseks ja edukaks kategooriajuhtimiseks.

Kaitseotstarbelise varustuse ja taristu arendamise eelarve on sel aastal 342 miljonit eurot ja see kasvab järgmistel aastatel. Kaitseinvesteeringute keskus on suurima investeeringute eelarve ja mahukaima ostuportfelliga riigiasutus Eestis. Meil on vajadused ja võimalused – Sina teed parimad valikud.

Oma töö kaudu panustad riigikaitsesse

Arendad välja kategooria-juhtimise süsteemi

Suurima eelarvega organisatsioon Eestis

Kategooriajuhina

vastutad oma kategooria parima võimaliku toimimise eest.

Selleks töötad välja hankestrateegia, korraldad turu-uuringuid, haldad tooteinfot ja tarnijasuhteid ning kindlustad riigikaitseks vajaliku varustuse ostmise ja õigeaegsed tarned.


Sinu tööd toetavad tooteinsenerid, hankespetsialistid ja -juristid ning Sinu partneriks on Eesti ja maailma kaitsetööstus.


Sinu edu uuel tööl tagab kirg sõjanduse, militaartehnoloogia ja Eesti Kaitseväe arengute vastu. Kasuks tuleb varasem kogemus kategooriaeksperdina või kategooriajuhi, ostujuhi või tarneahela juhina ja hanketegevuse parimate praktikate tundmine (CIPS). Selleks, et teha oma tööd võimalikult hästi, omad soovituslikult kõrgharidust oma kategoorias või tarneahela juhtimise valdkonnas. Sul on väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Sinu tulevased kolleegid räägivad

Kusti Salm

"Ootan Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusega liituma initsiatiivikaid inimesi, kes on tulemustele orienteeritud ja ei karda võtta riske ning kelle abil saame hankimise valdkonnas etaloniks teistele."

Kristina Grau

"Töö riigiasutuses võib tunduda raamistatud ja piiratud, kuid tegelikult on Sul suur vabadus oma kategooriat kujundada ja arendada. Uhiuuel positsioonil saad Sa olla teerajajaks."

Maria Freimann

"Siinne õhkkond on äärmiselt toetav. Kollektiiv koosneb tiimimängijatest, kes saavad omavahel hästi läbi.

See on koht, kus Sa saad areneda ja olla kaasatud."

Planeerimisjuht

Arhitekt

Direktor

Sinu küsimustele vastavad Brandemi värbamiskonsultandid

Minna-Maria Lõbus

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

Liisi Niisuke

+372 512 6674

liisi@brandem.ee

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019

Riigi Kaitseinveseeringute Keskusel aitab kategooriajuhte leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.