MarDent Kesklinna Hambakliinik OÜ on 2009. aastal asutatud ning suurim ja kaasaegseim hambaravikliinik Läänemaal. Meil töötab 12 oma ala professionaali ning meie kliinik asub Haapsalu kesklinnas.

MIKS LIITUDA MARDENTIGA?

Oleme oma valdkonna asjatundjad. Oleme tegutsenud enam kui 10 aastat, meil on tipptasemel tehnika ning ainsana regioonis on meil 3D röntgeniaparaat.

Saad valida endale sobiva tööaja ja koormuse. Pakume soovi korral töötajatele majutust Haapsalu linnas, paindlikku tööaega ning osalise koormusega töötamise võimalust.

Võimalus areneda ja saada koheselt oma patsiendid. Meil on Sulle pakkuda juba olemasolev patsientuur ning väga mitmekülgsed tööülesanded.

MIS ETTEVÕTE ON MARDENT?

Ootame oma meeskonnaga liituma hambaarsti, kelle ülesandeks on hambaraviteenuse pakkumine nii lastele kui ka täiskasvanutele meie hubases kliinikus. 


Suurepärane, kui Sul on juba eelnev kogemus, kuid ootame Sind ka siis, kui kõrgharidus hambaarstiteaduse erialal on veel lõpetamisel. 

ORTODONT

Ootame oma meeskonnaga liituma ortodonti, kelle ülesandeks on ortodontiateenuse pakkumine nii lastele kui ka täiskasvanutele meie hubases kliinikus. 


Suurepärane, kui Sul on juba eelnev kogemus, kuid ootame Sind ka siis, kui kõrgharidus ortodontia erialal on veel lõpetamisel.

HAMBAARST

"MarDenti eesmärk on pakkuda kvaliteetseimat

hambaravi teenust Läänemaal ja just selle nimel töötame me iga päev. Juhina olen toetav ning alati olemas - teen omalt poolt kõik, et meie vaheline koostöö sujuksVõimaldame Sulle väga paindlikku tööaega ja graafikut.


Haapsalu on  vaikne idülliline väikelinn, kus ei pea tormama ega istuma liiklusummikus. Siin elades ja töötades jääb aega rohkem kätte ja see on juba väärtus iseenesest."


Marko Olenko

tegevjuht

"MarDentis töötamise juures hindan enim head töökeskkonda, mugavat asukohta kesklinnas ning vahvat kollektiivi. Noore arstina saad siin rakendada oma teadmisi sajaprotsendiliselt ning saad laia praktikabaasi.


MarDentis saab hästi hakkama inimene, kes on hea stressitaluvusega, asjalik ning südamega asja juures.

Meeskonnaga tähistame ühiselt sünnipäevi ja jõulusid ning käime koos põnevatel ekskursioonidel ja väljasõitudel.


Haapsalu ise on elukeskkonnana ideaalne - suvel on meeletult palju erinevaid üritusi ja talvel mõnusalt rahulik."

Dr. Liisi Kiisler

hambaarst

"Olen Mardentis osalise tööajaga töötanud juba üle nelja aasta. Kollektiiv on sõbralik ja omanikud on toredad. Siin on arstile väga hea töökeskkond, et osutada parima kvaliteediga teenust ja tagada klientide rahulolu. Saan teha oma kitsast erialast tööd ja patsientuur on erinev Tallinna omast, mis teeb töö huvitavaks.


Vahel rahulikku väikelinna sõitmine ja Läänemaa inimeste hambaraviga tegelemine on mõnus vaheldus. Tööpäevad on intensiivsed, kuid selle eest saad Mardentis väärilist tasu

Tere tulemast MarDenti!"

Rainer Rannula

hambaarst - suukirurg

KANDIDEERI SIIN!

Kindel patsientuur ja vaheldusrikkad tööülesanded

Tore kollektiiv, kellega ka tööväliselt aega veeta

IKKA VEEL KAHTLED?

Läänemaa suurim hambakliinik tasemel töövahenditega

Lisaküsimuste korral vastab Sulle Brandemi värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus:

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

MarDentil aitab hambaarsti ja ortodonti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem. 

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020