Sind ootab võimalus panustada valdkonna arengusse ja lai tehnoloogiline baas kodumaise tööandja juures, kus Sa oma tuleviku pärast muretsema ei pea.

KEEVITUS-

KOORDINAATOR,

Kandideerimise tähtaeg 02.12.2019

tule meie meeskonda!

Mis ettevõte on Metec?

Metec on Tartus asuv Eesti juhtiv metallitööstusettevõte. Arendame ja valmistame tooteid autotööstuse, meditsiinitehnika ja masinaehituse valdkonnas. Ekspordime 95% oma toodangust, mille teevad meie 250 suurepärast töötajat. 

250

motiveeritud 

töötajat 

26

edukat tegutsemisaastat

25

müügikäive 

aastas

mln

95%

ekspordi

 osatähtsus 

Väärtustame oma töötajaid

Tipptasemel tehnoloogia

Oma ala tugevaimad spetsialistid

Meil on väga lai tehnoloogiline baas ja igal aastal lisandub uusi, tipptasemel seadmeid - näiteks järgmisel aastal lisandub viimase tehnoloogia keevitusrobot. See annab Sulle võimaluse oma silmaringi avardada ning tööalaselt areneda.

Metecis töötab 250 oma ala spetsialisti. Töötamine Metecis annab Sulle võimaluse töötada koos oma valdkonna tegijatega ning neilt õppida. Sul on ligipääs meie rahvusvahelisele kontakti- ja kliendivõrgustikule.

Iga inimene on meile oluline. Julgustame  oma meeskonnaliikmeid ennast teostama ning pakume omaltpoolt toredaid ühis-ettevõtmisi ja ettevõttesiseseid soodustusi nagu näiteks Sport ID, jõulukingitused, massööriteenus ja palju muud.

Meteci keevituskoordinaatorina

oled toeks arendustiimile ja toetad tootmisprotsessi tehnoloogilise poole pealt. Sinu ülesandeks on korraldada töötajate sertifitseerimist ja koolitamist, vaadata üle lepinguid ja uuendada dokumente. Lisaks teostad tehnilist ülevaatust, lood vajalikku tehnoloogiat ja planeerid tootmist.


Sinu edu uuel tööl tagab varasem töökogemus valdkonnas ja soovitavalt insener-tehniline haridus. Sul on väga hea tehniline taip, eneseväljendus- ja analüüsioskus ning organiseerimisvõime. Tööks on vajalik väga heal tasemel tehniliste jooniste tundmine ning kasuks tuleb 3D modelleerimise tarkvara kasutusoskus. Suur pluss on IWE/EWE sertifikaadi omamine.  Sulle ei valmista raskusi inglise keeles suhtlemine, vene keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad

Karl Englas

"Ootan oma meeskonnaga liituma inimest, kellel on sisemine motivatsioon ja huvi tegeleda keevitusvaldkonnaga. Sa oled oma ala tegija, iseseisev ja kiire õppija ning väga hea pingetaluvusega. Hea huumorimeel aitab tööd mitte liiga tõsiselt võtta.

Oma uuel töökohal hakkad koos töötama osakondade meistrite, tehnoloogide ja keevitusoperaatoritega."

Tehnoloogiaosakonna juhataja

"Metecis ei hakka kunagi igav, kuna seadmed, tehnika ja protsessid pidevalt uuenevad ja arenevad

Kuna tegemist on Eesti ettevõttega, siis Sul on võimalus olla otsuste tegemise juures ja nendes kaasa rääkida. 

Korraldame oma meeskonnaga meeleolukaid ühisüritusi, näiteks perepäev ja jõulupidu. Tunnustame töötajaid erinevate tähtpäevade puhul."

Esta Soover

Personalijuht

Kas tekkis küsimusi?

Minna-Maria Lõbus

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019

Metecil aitab keevituskoordinaatorit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.