Sind ootab tähendusrikas töö Eesti suurimas metallitööstusettevõttes, kaasaegsed töötingimused Tartu linnas ja motiveerivad ettevõttesisesed soodustused.

MEISTER,

Kandideerimise tähtaeg 05.02.2020

tule meie meeskonda!

Mis ettevõte on Metec?

Metec on Tartus asuv Eesti juhtiv metallitööstusettevõte. Arendame ja valmistame tooteid autotööstuse, meditsiinitehnika ja masinaehituse valdkonnas. Ekspordime 95% oma toodangust, mille teevad meie 250 suurepärast töötajat. 

250

motiveeritud 

töötajat 

26

edukat tegutsemisaastat

25

müügikäive 

aastas

mln

95%

ekspordi

 osatähtsus 

Väärtustame oma töötajaid

Tipptasemel tehnoloogia

Oma ala tugevaimad spetsialistid

Meil on väga lai tehnoloogiline baas ja igal aastal lisandub uusi, tipptasemel seadmeid - lähiajal lisandub viimase tehnoloogia keevitusrobot ja lehepainutusrobot. See annab Sulle võimaluse oma silmaringi avardada ning tööalaselt areneda.

Metecis töötab 250 oma ala spetsialisti. Töötamine Metecis annab Sulle võimaluse töötada koos oma valdkonna tegijatega ning neilt õppida. Sul on ligipääs meie rahvusvahelisele kontakti- ja kliendivõrgustikule.

Iga inimene on meile oluline. Julgustame  oma meeskonnaliikmeid ennast teostama ning pakume omaltpoolt toredaid ühis-ettevõtmisi ja ettevõttesiseseid soodustusi nagu näiteks Sport ID, jõulukingitused, massööriteenus ja palju muud.

Meteci meistrina

on Sinu rolliks juhendada meeskonda, tagada sujuv töökorraldus ja toodete kvaliteet ning tootmisplaani täitmine. Töö eeldab aktiivset suhtlemist ning koostööd teiste osakondadega. 


Sinu edu uuel tööl tagab varasem töökogemus valdkonnas ja soovitavalt kutseharidus. Sul on väga hea tehniline taip, organiseerimisvõime ning analüüsi- ja planeerimisoskus. Sul on hea arvuti kasutamise oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Sinu tulevased kolleegid räägivad

Martin Leopard

“Oled oma töös edukas, kui Sul on eelnev töökogemus sarnasel positsioonil ja vene keele oskus suhtlustasandil. Sihikindlus ja initsiatiiv aitavad Sul oma töös õnnestuda. Ära karda keerukaid olukordi ega lahendamist vajavaid küsimusi – Sind toetavad meie kogenud meeskonnaliikmed ja juhid! Inimesed on meie kõige suurem väärtus – nende märkamine, tunnustamine ja areng. Tule, loome koos Meteci tulevikku!

Tootmisosakonna juht

"Metecis ei hakka kunagi igav, kuna seadmed, tehnika ja protsessid pidevalt uuenevad ja arenevad.  Kuna tegemist on Eesti ettevõttega, siis Sul on võimalus olla otsuste tegemise juures ja nendes kaasa rääkida. 


Korraldame oma meeskonnaga meeleolukaid ühisüritusi, näiteks perepäev ja jõulupidu. Tunnustame töötajaid erinevate tähtpäevade puhul."

Esta Soover

Personalijuht

Vaata, kes me oleme ja kuidas me töötame

Kas tekkis küsimusi?

Minna-Maria Lõbus

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Metecil aitab meistrit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.