Novarc on 25 aastat tegutsenud arhitektuuri- ja inseneribüroo. Oleme pidevalt seisnud uuenduslikuma, säästlikuma ja keskkonnasõbralikuma ehitamise eest. Novarc annab tööd 65 spetsialistile, meil on büroosid neljas riigis ja oleme kavandanud üle 1000 objekti.

Oled ehitusvaldkonnast huvitatud rootsi keele oskusega meeskonnamängija?

See on Sinu võimalus panna ennast proovile arhitektuuri- ja inseneribüroos, kus Sul on võimalus saada kogemus rahvusvaheliste projektidega, teenida motiveerivat tasu ja kasutada kontserni pakutavaid arenguvõimalusi

PROJEKTIJUHI ABI

Novarc Group AS ootab liituma

Oodatud on nii kogemustega projektijuhid kui ka uued ehitusvaldkonna huvilised!

Meil on uusimal tehnoloogial baseeruvad töövahendid ja oskusteave. Selleks, et saaksid oma tööd teha parimal moel, anname Sulle mobiiltelefoni, arvuti ja vajalikud programmid.

Novarc Group AS-is on Sul võimalus areneda projektijuhi abist projektijuhiks. Omalt poolt teeme kõik, et aidata Sul meie kontsernis edu saavutada.

Nimi Novarc sümboliseerib ettevõtte ambitsiooni julgustada ehitusvaldkonda innovatsioonilisi lahendusi kasutama ning juurutada BIM-tehnoloogial baseeruvat koostööd kõigi projektis osalejate vahel.

Rohkem kui kümne tegutsemisaasta vältel oleme suurt tähelepanu pööranud välisturgudele. Meil on bürood Norras, Soomes ja Rootsis. See võimaldab Sinul saada rahvusvahelise projektitöö kogemuse.

Ambitsioonikas ettevõte

Sinu arenemisvõimalus

Uued töövahendid

Rahvusvaheline kogemus

"Meie eesmärk on olla tehnoloogia ja digitaliseerimise eestvedajad. Me panustame tugevalt digitaliseerimise, innovatsiooni ja BIM-i arendamisse – oleme Eesti turul selles valdkonnas parimad. Novarcis ootavad Sind äriklientide projektid – olgu tegemist kas hotelli, kortermaja, elamupiirkonna või büroohoonete arendusega, põnev on igal juhul.Ootan oma meeskonnaga liituma ehitusvaldkonnast huvitatud hea inglise ja rootsi keele oskusega inimest, kes on avatud ja suhtlusaldis. Meeskonnamängijana oskad probleemidest rääkida ning neid operatiivselt lahendada."

Virgo Sulakatko

Rahvusvaheliste turgude juht

Hakkad koos projektijuhi ja meie tehniliste spetsialistidega eest vedama projekteerimise protsessi.

1.

2.

3.

Kontrollid üldist töö kvaliteeti, koordineerid projektis osalejate suhtlust ning jälgid, et otsused saaksid ellu viidud. 

Esindad koos meiega ettevõtet tellijate juures Skandinaavias ning töötad koos sealsete spetsialistidega.

4.

Aitad vajadusel projektijuhti.

Projektijuhi abina

Pädev ja ühtehoidev kollektiiv

Välislähetused Skandinaaviasse

Motiveeriv lisatasu tulemusliku töö eest

Paberimajandus on minevik - digitaalne tulevik ootab Sind

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019 

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Liisi Niisuke

Novarc Group AS-il aitab projekti koordinaatorit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

+372 512 6674

liisi@brandem.ee