Oled kaheksanda kutsetasemega VK insener või Sul on plaanis see lähiajal omandada? Võta vastu uus väljakutse edukas arhitektuuri- ja inseneribüroos! 


Sind ootavad teostamist vajavad rahvusvahelised projektid, võimalus areneda ja pädev meeskond.

Novarc Group AS värbab juurde uusi tiimiliikmeid!

HOONETE VEE- JA KANALISATSIOONISÜSTEEMIDE PROJEKTEERIJA

Meil on uusimal tehnoloogial baseeruv oskusteave ja töövahendid. Anname Sulle vajaliku, et saaksid oma tööd teha parimal moel, näiteks ergonoomilised seisulauad.

Nimi Novarc sümboliseerib ettevõtte ambitsiooni julgustada ehitusvaldkonda innovatsioonilisi lahendusi kasutama ning juurutada BIM-tehnoloogial baseeruvat koostööd kõigi projektis osalejate vahel.

Rohkem kui kümne tegutsemisaasta vältel oleme suurt tähelepanu pööranud välisturgudele. Meil on bürood Norras, Soomes ja Rootsis. See võimaldab Sinul saada rahvusvahelise töökogemuse.

Novarc on 30 aastat tegutsenud arhitektuuri- ja inseneribüroo. Oleme pidevalt seisnud uuenduslikuma, säästlikuma ja keskkonnasõbralikuma ehitamise eest. Novarc annab tööd 65 spetsialistile, meil on bürood neljas riigis ja oleme kavandanud üle 1000 objekti.

Ambitsioonikas ettevõte

Uued töövahendid

Rahvusvaheline kogemus

Novarc Group AS

"Ootan oma 10-liikmelise tiimiga liituma kogemustega inseneri, kes omab hoonete veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerimise alal kutsetaset 8 või plaanib seda lähiajal omandada ning kes soovib tulevikus osaleda pigem suurte ja keerukate objektide projekteerimisel. Sobid hästi meie tiimi, kui oled oma töös kiire, korrektne ning Sinu jaoks on tähtis pidada kinni tähtaegadest.

Kindlasti tuleb kasuks, kui oled nutikas, IT taiplik, hea suhtleja, oskad hästi võõrkeeli ning Sulle meeldib meeskonnatöö.

Juhul kui omad oskust ja soovi juhendada oma erialal teisi kolleege pakume võimalust töötada juhtivinsenerinaKui tunned, et tiimijuhtimine on Sinu jaoks huvipakkuv, siis Sul on see võimalus!

Liitudes Novarciga ootab Sind põhjalik sisseelamisprogramm, kus saad kohe alguses tuttavaks ettevõtte juhtkonnaga, osakonna- ja valdkonnajuhtidega"

Tehnosüsteemide osakonnajuhataja

Martin Mäsak

Sinu peamiseks tööülesandeks on veevarustuse ja kanalisatsiooni-süsteemide projekteerimine

1.

2.

3.

Selgitad välja tellija vajadused ning oled abiks nõustamisel ja vajaduste teostamisel.

Oled meie projekteerimismeeskonna oluline lüli. Aitad hoida ettevõtte põhiväärtusi ning pidada kinni tähtaegadest.

4.

Töötad erinevate projekteerimistarkvaradega nagu Revit, Autocad ja MagiCad.

Vee- ja kanalisatsioonilahenduste projekteerija

Ambitsioonikas ja ühtehoidev kollektiiv

Erialased koolitused ja sisseelamisprogramm

Spordi- ja tervisetoetused

Edumeelne ja stabiilne tööandja 

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus

Novarc Group AS-il aitab vee- ja kanalisatsioonilahenduste projekteerijat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

+372 5887 5057

minna@brandem.ee