Sind ootab ainulaadse toote ja teenuse müük nii Eestis kui rahvusvahelisel tasandil, võimalus areneda ettevõtte siseselt ning omada olulist rolli meie nooruslikus ja ambitsioonikas meeskonnas.

MÜÜGIESINDAJA,

võta vastu põnev väljakutse unikaalses ettevõttes!

Haara võimalusest ja kandideeri enne 31.05.2020.

SOUND & VISION

Lõhnaturundus, taustamuusika ja integreeritud digiekraanid on uuenduslikud ja ülimalt tõhusad lahendused ettevõtte külastatavuse ja käibe suurendamiseks. 

Unikaalne toode ja teenus

Sound & Vision pakub ettevõtetele multimeedia terviklahendust digiekraanide, lõhnaturunduse ja taustamuusika näol. Meie missiooniks on aidata ettevõtete pakutav kliendikogemus viia uuele tasemele ning abistada neid äriliste eesmärkide saavutamisel. Sound & Visioni tiimis on 11 ambitsioonikat töötajat ja meie kontor asub Mustamäel.

Meie eelmise aasta ekspordi maht oli ligikaudu 15% kogu käibest. Järgmiste aastate eesmärgiks on ekspordi mahu edasine suurendamine Balti riikidesse.

Ekspordile suunatud

Avame peatselt uue kontorihoone koos näidiste saaliga. Sul on võimalus olla võtmeisik ambitsioonikate plaanide elluviimisel ja arendada müügimeeskonda.

Ambitsioonikad plaanid

Timo Pappel, tegevjuht ja juhatuse liige

Alustasime Sound & Visioniga ligikaudu kolm aastat tagasi ning oleme jõudsalt arenenud - 2019. aasta käive oli 1,9 miljonit eurot. Meie plaanid järgmiseks kaheks aastaks on suured ja kutsun Sind nendest osa saama!

Ootan Sound & Visioni särasilmse meeskonnaga liituma ausat, avatud ja otsekohest müügiesindajat, kes on huvitatud meie pakutavatest uuenduslikest lahendustest ja motiveeritud neid müüma. Meie tiimi kuuluvad pikaajalised, nooruslikud töötajad, kes on meeskonnatööle orienteeritud.

Evelin Laht, müügiesindaja

Lõhnaturundus on unikaalne ja huvitav valdkond, mis on muutnud minu maailmavaadet. Lõhnaturundus on meie klientidele abiks parema kliendikogemuse loomisel, mõjutades nende ostjate emotsioone ja mälestusi.

Mul on võimalus pakkuda ainulaadseid erilahendusi tõeliselt toredatele klientidele. Oma töö edukaks sooritamiseks on mulle antud palju paindlikkust ja vabadust. 

MÕNED MEIE KLIENDID

SOUND & VISIONI MÜÜGIESINDAJANA

tegeled digiekraanide, taustamuusika ja lõhnaturunduse aktiivse müügiga Baltikumis. Haldad kliente, teostad lisamüüki olemasolevatele klientidele ning lood uusi kliendisuhteid. Lepid kokku ja viid läbi kliendikohtumisi ning koostad müügipakkumisi.


Selleks, et teha seda võimalikult hästi, aitab Sind varasem müügitöö- ja/või turunduskogemus. Oled oma uuel töökohal edukas, kui oled tulemustele orienteeritud, proaktiivne meeskonnamängija ja Sul on hea inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel.

MIKS VALIDA MEID TÖÖANDJAKS?

Sa saad võimaluse areneda koos meiega 

Unikaalsed lahendused, mille läbi aitad meie klientidel luua emotsiooni

Sinu töö tulemusel suurendavad meie kliendid oma külastatavust ja käivet

Su tööaeg on paindlik ja Sul on vabadus korraldada oma tööd ise 

Korraldame tiimiga ühisüritusi ning tunnustame ja hoiame oma inimesi

Pakume Sulle ametiautot või autokompensatsiooni

Sind ootab põhjalik koolitus toodete osas

KANDIDEERI SIIN

Võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga Minna-Maria Lõbus.

+ 372 5887 5057

minna@brandem.ee

KAS TEKKIS KÜSIMUSI?

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Sound & Visionli aitab müügiesindajat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.