days
hours
minutes
seconds
days
hours
minutes
seconds


TOOTMISJUHI ABI -

Sind ootab kindel ja rahvusvaheline tööandja, kes toetab igati Sinu ettevõttesisest arengut, panustab mugava töökeskkonna loomisesse - olgu see kodus või kontoris - ning pakub suurepärast väljaõpet.

AS Svarmil on tootmisettevõte, mis toodab klientidele üle Euroopa tekstiilist ja trikotaažist töö- ja ametirõivaid. Ettevõte kuulub Elis gruppi. AS Svarmilis töötab kokku 250 töötajat ning kontor ja tootmisüksus asuvad Ida-Virumaal, Kiviõlis.

VÕTA VÄLJAKUTSE VASTU

Kandideeri, enne kui on hilja!

AS Svarmil on 1991. aastal asutatud Eesti ettevõte. Meil on üle Baltikumi 14 allhankijat, kes on meiega koostööd teinud juba üle 15 aasta. Ettevõtte aastakäive on ca 8 miljonit aastas

Siin on Sul võimalus kasvada ja areneda rahvusvahelise kontserni sees. Pakume Sulle asjakohast sisseelamis- ja koolitusprogrammi. Vajadusel täiendkoolituste võimalus.

Meil on allhankijad nii Lätis ja Leedus kui ka Kambodžas, Laoses ja Vietnamis. Tootmisjuhi abina on Sul võimalik reisida ja näha tööprotsesse välismaistes tehastes.

Meie tehas on puhas ja korralik. Tootmistööliste igapäevatööd aitavad lihtsustada kaasaegsed robotid, tasemel õmblusmasinad, plotterid ja arvutid.

28-aastase tegevusajalooga ettevõte

Karjääri edendamine

Reisimise võimalus

Kaasaegsed töövahendid

Miks valida AS Svarmil tööandjaks?

Tootmisjuhi abina assisteerid tootmise juhatajat igapäevastes küsimustes:

• Korraldad ettevõtte tootmistegevust (töökohad, tootmisprotsess,

kuluarvestus, kvaliteedijuhtimine, tootmise kontrollimine)

• Juhid seadmete hoolduse korraldust, efektiivsust, kontrolli

• Aitad tagada töötingimusi ja juhtida muudatusi

• Korraldad majandustegevusi ja koordineerid allhankijaid

Oled oma uuel tööl edukas, kui oled julge ja teotahteline inimene, kes soovib parendada tootmise protsesse ning teha karjääri tootmisvaldkonnas. Sul on hea inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas. 

Sa oled oluline osa AS Svarmilist

AS Svarmil alustas pereettevõttena ning see oli minu elu esimene töökoht. Olen teinud siin nii koristustöid, kui läbinud praktika. Väikesest pereettevõttest on tänaseks kasvanud rahvusvaheline tootmisüksus Elis kontsernile.


Ootan meeskonnaga liituma tugeva selgrooga avatud inimest, kes tunneb end inimestega mugavalt. Kindlasti aitab Sind edasi varasem kokkupuude tootmise-, õmbluse- või juhtimisvaldkonnaga. Erialane haridus on alati boonuseks. Omalt poolt aitan Sul ettevõttesse sisse elada ning õpetan Sulle kõike meie ettevõtte toimimise kohta, et saaksid siin võimalikult edukaks!

Merle Roste

Tegevjuht

Stabiilne ja korralik palk

Kodukontorist töötamise võimalus

Autokompensatsioon või ametiauto

Tugev väljaõpe ja täiendkoolitused

Ikka veel kahtled?

+372 512 6674

liisi@brandem.ee

AS Svarmilil aitab tootmisjuhi abi leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Brandem Baltic OÜ

Copyright © 2019

Sinu küsimustele vastab värbamiskonsultant Liisi Niisuke