Timbeco logo

Rahvusvahelises puitmajatootmisega tegelevas ettevõttes Sul igav ei hakka!

Insenerina tegeled tehniliste küsimustega, kuid samal ajal saad end müügivaldkonnas proovile panna. Sul on võimalus olla osa kiirelt arenevast ettevõttest ning seeläbi ise areneda.

Kandideerimise tähtaeg on
25.07.2019

MÜÜGIINSENERINA

VÕTA VASTU VÄLJAKUTSE

TIMBECO

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone enam kui 20sse riiki üle maailma. Timbecos töötab kokku enam kui 160 inimest ning ettevõtte kontor ja tootmisüksus asuvad Saku vallas Tõdval.

Meie eesmärgiks on saada aastaks

2030 Põhja-Euroopa juhtivaks puitmajatehaseks. Julgeme kõrgeid eesmärke püstitada, sest meil

on tugev ja professionaalne

meeskond.

Ekspordime 95% oma toodangust Soome, Rootsi, Norra ja Jaapani turgudele. Meie klientideks on Põhja-Euroopa juhtivad ehitusettevõtted, kellele toodame energiatõhusaid puithooneid.

25-aastase tegevusajalooga puitmajatootja

Suured eesmärgid

Rahvusvaheline ettevõte

TIMBECOS OOTAB SIND

Korraldame pidevalt põnevaid ühisüritusi ja sportlikke ettevõtmisi nagu näiteks bowling, kart, suusareisid ja kanuumatk.

Ühtehoidev ja sõbralik meeskond

Töötades pidevalt kasvavas puitmajasektoris on Sul võimalik nii sektori kui ettevõtte arengus kaasa rääkida ja seeläbi ise areneda.

Vajadusel kodukontori võimalus

Usaldame Sind ning anname Sulle võimalused ja töövahendid, et endale mugav töökeskkond luua - Timbeco kontoris või vajadusel kodus!

Võimalus areneda koos ettevõttega

Sind ootab sisseelamisprogramm ja Sinu kõrval on mentor, kes aitab takistused ületada. Paneme rõhku arendavatele koolitustele.

Toetav tööõhkkond ja koolitused

TIMBECO MÜÜGIINSENERINA

seisneb Sinu töö päringute ja klientide haldamises ning projekti eelarvestusprotsessi infoga varustamises. Igapäevaselt abistad Skandinaavia turu müügijuhti kliendihalduses ning koordineerid ettevõtte sisest suhtlust.


Selleks, et teha seda võimalikult hästi, omad või oled omandamas ehitusalast kõrgharidust ning Sulle meeldivad väljakutsed. Oma uuel töökohal oled edukas, kui suhtled väga hästi inglise ja eesti keeles, soovid end müügialal arendada ning oled initsiatiivikas ja avatud suhtleja.

Sinu küsimustele vastab värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus:

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

Timbeco otsib oma meeskonda projekteerijat. Loe siit lähemalt.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019

Timbeco Woodhouse OÜ-l aitab müügiinseneri leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.