Timbeco logo

Liitu rahvusvaheliselt tegutseva ja kiirelt areneva puitmajatootja projekteerimismeeskonnaga!

Sa tegeled mitmekülgsete ning väljakutseid pakkuvate projektidega, Sind ootab vabadus oma töö korraldamisel ning avatud ja toetav meeskond, kellega koos suuri eesmärke saavutada.  

Kandideerimise tähtaeg on
25.07.2019

PROJEKTEERIJANA

VÕTA VASTU VÄLJAKUTSE

TIMBECO

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone enam kui 20sse riiki üle maailma. Timbecos töötab kokku enam kui 160 inimest ning ettevõtte kontor ja tootmisüksus asuvad Saku vallas Tõdval.

Meie eesmärgiks on saada aastaks

2030 Põhja-Euroopa juhtivaks puitmajatehaseks. Julgeme kõrgeid eesmärke püstitada, sest meil

on tugev ja professionaalne

meeskond.

Ekspordime 95% oma toodangust Soome, Rootsi, Norra ja Jaapani turgudele. Meie klientideks on Põhja-Euroopa juhtivad ehitusettevõtted, kellele toodame energiatõhusaid puithooneid.

25-aastase tegevusajalooga puitmajatootja

Suured eesmärgid

Rahvusvaheline ettevõte

TIMBECOS OOTAB SIND

Korraldame pidevalt põnevaid ühisüritusi ja sportlikke ettevõtmisi nagu näiteks bowling, kart, suusareisid ja kanuumatk.

Ühtehoidev ja sõbralik meeskond

Kuna puitmajasektor on pidevalt kasvav kõikjal maailmas, siis Sul on võimalus sektori arengus ise kaasa rääkida ja areneda koos ettevõttega.

Vajadusel kodukontori võimalus

Sind ootab sisseelamisprogramm ja Sinu kõrval on mentor, kes aitab takistused ületada. Paneme rõhku arendavatele koolitustele.

Toetav tööõhkkond ja koolitused

Usaldame Sind ning anname Sulle võimalused ja töövahendid, et endale mugav töökeskkond luua - Timbeco kontoris või vajadusel kodus!

Võimalus sektori arengus kaasa rääkida

TIMBECO PROJEKTEERIJANA

koostad puit- ja elementmajade tehnilisi projekte, tööjooniseid ja spetsifikatsioone programmide AutoCAD, Revit ja Excel abil. Konsulteerid ja nõustad teisi osakondi ning teed tugevus- ja staatikaarvutusi.


Selleks, et teha seda võimalikult hästi, omad või oled omandamas erialast kõrgharidust ning Sulle meeldivad uued lahendused ja mitmekülgsed projektid. Oled avatud suhtleja, süsteemse ja loogilise mõtlemisega, oskad näha suurt pilti ning julged võtta vastutust. Kõneled vabalt eesti ja inglise keelt.

Sinu küsimustele vastab värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus:

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

Timbeco otsib oma meeskonda müügiinseneri. Loe siit lähemalt.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019

Timbeco Woodhouse OÜ-l aitab projekteerijat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.