Töötukassas teed tähendusega tööd!

Töötukassa on ainulaadne organisatsioon Eestis, mille infosüsteemidel on suur mõju ühiskonnale - peame veenduma, et meie klientidele oleks tagatud igapäevane klienditeenindus ja erinevate tööturuteenuste osutamine. Tulenevalt Töötukassa poolt osutatavatest erinevatest teenustest on meil kliente üle 100 000.

Töötajatest hooliv tööandja


Töötukassa arendab ning motiveerib oma töötajaid järjepidevalt. Olgu selleks lisapalk, tervisespordi kulu hüvitamine, meeskonnakoolitused, kaugtöö võimalus, lisapuhkus või midagi muud.

Sütitav meeskond


Me liigume koos ühise eesmärgi suunas ning see paneb meie silmad särama! Korraldame erinevaid üritusi ja hindame head nalja, kuid peame lugu ka traditsioonidest. Oma kolleegides saad alati kindel olla.

Ainulaadsed väljakutsed


Sind ootab töö, mis erineb kõigist teistest. Sinu uued ja lennukad ideed on meie juures teretulnud ning meeskonna juhtimisel on Sul vabad käed rakendamaks parimaid juhtimispraktikaid.

Töötukassas ootab Sind 

Sinu tulevased kolleegid räägivad!

"Infrastruktuuri meeskond koosneb neljast eripalgelisest inimesest:  peaadministraator, süsteemiadministraator ja kaks IT-spetsialisti. Sinult, kui uuelt infrastruktuuri tehnilise toe juhilt ootan, et Sa hoiad kaasaegsena olemasolevat süsteemi. Vajadusel võid infrastruktuuri meeskonna tööprotsessid algosadeks võtta. Mina annan Sulle selleks otsustamis- ja tegutsemisvabaduseLisaks võtan Sinu sisseelamisprotsessi enda kanda ning aitan Sul uues rollis õnnestuda."

OLIVER

osakonna juhataja

"Mind hoiab Töötukassas inimeste pühendumine ja see, millise huviga oma tööd tehakse. Nendes põleb seesama soov, mis minus: ma saan siin midagi teiste jaoks ära teha.

Siin tehakse suuri asju ning meie IT süsteemid on tunnustatud, kui Euroopa ühed parimad. Eesti Töötukassa on Euroopa tööturuasutuste võrgustikku (PES Network) kuuluvate tööturuasutustest 3 parima hulgas."

KERSTIN

personali arendusjuht

  • omad varasemat meeskonna juhtimise kogemust
  • omad väga häid teadmisi Active Directory ja arvutivõrkude toimimisest
  • Sulle on teada virtualiseerimise põhitõed ja VMWare haldamine
  • tunned pilvetehnoloogiaid ning ISKE metoodikat

Töötukassa infrastruktuuri tehnilise toe juhina

juhendad ja koordineerid tehnilise toe meeskonna tööd, arendusprojekte ja ajakava. Vajadusel haldad arvuteid, servereid ja kohtvõrku ning hooldad tarkvara ja riistvara. Sinu tagada on süsteemide seire ja sisemise infrastruktuuri toimimine.

Selleks, et teha seda võimalikult hästi: 

Ainulaadne ja

stabiilne tööandja

Suurepärase

vaatega kontor

Modernne

töökeskkond

Võta vastu väljakutse ja kandideeri

ainulaadsesse organisatsiooni!

Lisaküsimuste korral vastab Sulle Brandemi värbamiskonsultant Liisi Niisuke:

+372 512 6674

liisi@brandem.ee

Töötukassal aitab infrastruktuuri tehnilise toe juhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem. 

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019