Briox on kiiresti kasvav Rootsi tarkvaratootmisettevõte, mis tegeleb pilvepõhise majandustarkvara müügiga Eesti, Soome, Saksamaa ja Inglismaa turugudel. Soovime kaasajastada raamatupidamisbüroode igapäevatööd.

Brioxi müügijuhina on Sul vastutus ja vabadus, sest just  Sinu kujundada on kiirelt kasvava rahvusvahelise tarkvaraettevõtte edulugu Eestis! Hindame Sinu ideid ja lahendusi  selle tulemusel on paljude Eesti ettevõtete ja raamatupidajate igapäevaelu oluliselt lihtsam ning mugavam. Võta väljakutse vastu ja kandideeri kohe! 

ASETÄITJAT

Tule ja kujunda Brioxi edulugu Eestis! 

MÜÜGIJUHT 

days
hours
minutes
seconds
days
hours
minutes
seconds

Soovime saada üheks juhtivaks raamatupidamistarkvara pakkujaks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete seas nii Eestis kui ka kogu Baltikumis.

Suured eesmärgid

BRIOX

Briox on Rootsi tarkvaraettevõte, mis tegutseb ka Soome, Saksa ja Inglismaa turgudel. Eestis tegutseme alates eelmise aasta sügisest ja uusi põnevaid väljakutseid tuleb aina juurde! 

Rahvusvaheline areng

Arendame pilvepõhist tarkvara, mis muudab erinevate ettevõtete elu palju mugavamaks. Klient saab ise otsustada, milliseid programme või mooduleid vajab.

Pilvepõhine tarkvara

Oleme Eesti turul alles kasvamas – see tähendab, et igal Brioxi töötajal on täita tähtis ja vastutusrikas roll. Sinu arvamus on Brioxi arengul väga oluline. 

Igaühe panus on oluline

Me ei tooda ega müü teenust või toodet, vaid oleme oma klientidele partnerid. Meie lai valik tooteid ja paindlik lähenemine muudavad raamatupidajate elu palju lihtsamaks.

Teeme klientide elu lihtsaks

Mulle on alati huvi pakkunud tehnoloogia ja täna on mul hea meel töötada ettevõttes, mis viib tehnoloogia ja uued lahendused tavaellu. Mul on huvitav töö, sest saan klientidele pakkuda koostöövõimalusi ja läbi selle koostöö saame mõlemad kasvada ja muutuda veelgi efektiivsemaks. Win-win!


Kuna olen üle 14 aasta töönud Rootsi ärikultuuris ja -ruumis ning põhjamaised väärtused on mulle väga olulised – olgu näideteks avatus, teineteisega arvestamine ja meeskonnamäng. Vabadus ja vastutus on kindlasti need kaks märksõna, mis kirjeldavad minu juhtimisstiili. Soovin, et need omadused kirjeldaksid ka minu meeskonda ja meeskonnaliikmeid.

Janar Sutt

Eesti esinduse juht

MEIE PARTNERID

BRIOXI UUE MÜÜGIJUHINA

märkad Eesti turul uusi ärivõimalusi, lood uusi kliendikontakte ning parima lahenduse pakkumise kaudu kasvatad Brioxi turuosa Eestis.


Selleks, et seda teha võimalikult hästi, aitab Sind varasem müügitöö kogemus, hea projektijuhtimise ja meeskonnatöö oskus. Oled oma uuel töökohal edukas, kui mõistad raamatupidamisprotsesse, Sul on baasteadmised majandustarkvara ülesehitusest ning suhtled väga hästi eesti ja inglise keeles. 

VALI TÖÖANDJAKS BRIOX

Sina saad luua Brioxi eduloo Eestis

Sind ootab põhjalik väljaõpe ja toetavad kolleegid Soomes ning Rootsis 

Sinu töö tulemusel on meie klientide elu lihtsam

Su tööaeg on paindlik ja Sul on vabadus korraldada oma tööd ise 

Me väärtustame meeskonnatööd, tunnustame ja hoiame oma inimesi

Uued ideed ja lahendused on alati teretulnud ning kõrgelt hinnatud 

Sinu küsimustele vastab värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus:

+ 372 5887 5057

minna@brandem.ee

Briox otsib oma meeskonda ka klienditoe spetsialisti. KLIKI SIIA ja loe lähemalt!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019

Briox AB-l aitab müügijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem