AS Valnes toodete abil saab tulevikus läbipääsuõiguste jagamine olema sama lihtne ja turvaline nagu internetipangas tehingute tegemine. Lihtsalt klikkides saad turvaliselt jagada digitaalseid võtmeid klienditele kõikjal maailmas.

Sind ootab vabadus oma töö korraldamisel, suure müügipotentsiaaliga tooted ning võimalus tootearendusprotsessis kaasa rääkida.

NUTILAHENDUSTE

MÜÜGIJUHT,

võta vastu põnev väljakutse innovatiivses ettevõttes!

STABIILNE TÖÖANDJA

Meil on 26-aastane kogemus turvalukkude, lukutoodete, elektrilise lukustuse ja muude läbipääsusüsteemide lahenduste projekteerimises ja paigalduses. Oleme turul tuntud ettevõte, kus töötab 35 pikaajalist töötajat ja mille käive aastal 2018 oli ligikaudu 5 miljonit eurot.

INNOVATIIVSED TOOTED

Arendame viimase tehnoloogia abil lukusüsteeme, millel on suur müügipotentsiaal. Võtame klientide tagasisidet arvesse ning lisame toodetele pidevalt uut funktsionaalsust. Nii ettevõtte sisene arendus kui tehniline tugi on Sulle tehnilistes küsimustes toeks

EKSPORDILE SUUNATUD

Valnese luku- ja turvatooteid müüvad ehitusmaterjalikauplused nii Eestis, Lätis, Soomes kui Skandinaavias. Meie äriplaanid järgmisteks aastateks on ambitsioonikad ja rahvusvahelised. Siin on Sul võimalus tegutseda rahvusvahelisel turul.

"Töötan Valneses, kuna mind huvitab kinnisvara ja tehnoloogia. Turg nõuab pidevalt uusi tooteid ja teenuseid, mis oleksid efektiivsed ja pakuksid üürnikele mugavusi. Valnes panustab igapäevaselt valdkonna arendamisesse. Meie pikaajaline eesmärk on muuta Valnes WebLock online läbipääsukontroller üle maailma tuntud lahenduseks ja klientide nr. 1 eelistuseks kõigil kontinentidel.


Uuelt kolleegilt ootan avatud suhtumist ja julgust rääkida probleemidest ja takistustest, et neid siis üheskoos lahendada. Olen alati valmis oma meeskonna eest seisma ning ootan ka Sinult, et oleksid vajadusel valmis kolleege toetama."

Taavi Kalvik

Elektroonika osakonna juht

Tegeled aktiivse müügiga äriklientidele (B2B). Sinu vastutada on uute äriklientide leidmine ja olemasolevate klientide müügi suurendamine nii Eestis kui eksportturgudel, milleks on Läti, Soome, Rootsi ja Norra. Osaled uute elektrooniliste toodete- ja tarkvara arenduses ja viid läbi tooteseminare ja koolitusi.

NUTILAHENDUSTE MÜÜGIJUHINA

Sinult ootame huvi innovatiivsete lahenduste vastu, tehnilist taiplikkust ning eelnevat müügikogemust. Varasem kokkupuude läbipääsusüsteemide, targa kodu lahenduste, IoT, elektroonika või nõrkvoolu toodete alal tuleb kasuks. Oled oma uuel töökohal edukas kui suhtled inglise keeles ja oled valmis välislähetusteks.

MIKS TÖÖTADA VALNESES?

Ettevõtte auto oma töö mugavamaks teostamiseks

Vabadus tööprotsesside kujundamisel

Suure müügipotentsiaaliga innovatiivsed tooted 

Sporditoetus ja prillikompensatsioon

Ettevõttesisene võimekas arendusmeeskond ja tehniline tugi

Põhjalik sisseelamis-programm

HAARA VÕIMALUSEST JA KANDIDEERI SIIN

days
hours
minutes
seconds
days
hours
minutes
seconds

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2019 

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus

AS Valnesil aitab nutilahenduste müügijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

+372 5887 5057

minna@brandem.ee