Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 510 6215

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
50 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses

Eesti parimad tööandja brändingu ja värbamise konsultandid

Paavo Heil, tegevjuht, Brandem

Paavo Heil

Partner, konsultant
+372 510 6215

Paavo aitab Brandemi partneri ja konsultandina tööandjatel säästa tuhandeid eurosid läbi nende personali voolavuse vähendamise ja värbamisvõimekuse tõstmise.

Paavo 15-aastane juhtimiskogemus värbamise, turunduse- ja müügi valdkondades on andnud talle võime aru saada kõigist tööandja turundust puudutavatest aspektidest: turundus, värbamine, juhtimine, personalijuhtimine ja suhtekorraldus-kommunikatsioon. Paavo juhtimisel on läbi viidud enam kui 400 edukat värbamist erinevatele ametikohtadele ning ta on konsulteerinud kümneid tööandjaid strateegia loomisel.

Kombineerides varasema kogemuse ja Brandemi metoodika, milles on oluline roll ka tööjõuturu uuringutel, on Paavo osav leidma üles organisatsiooni eristuvad tugevused tööandjana. Need on argumendid, mis veenavad just Sinu organisatsiooni sobivaid kandidaate Sinu juurde tööle kandideerima ja seal püsima.

Paavo hoiab end muuhulgas vormis ka õpetamisega, viies läbi TTÜ-s ja EBS-s tööandja brändi ja värbamisturunduse teemailisi koolitusi.

Paavo on lõpetanud strateegilise juhtimise Executive MBA programmi Estonian Business School’is.

Marie Evart, strateegia konsultant, Brandem

Marie Evart

Strateegia konsultant
+372 5344 9810

Marie vastustab Brandemis tööandja brändi loomise projektide läbi viimise eest. Marie töö tulemusel paranevad meie klientide personalivoolavuse ja värbamisvõimekuse näitajad.

Marie on juhtinud tööandja brändi loomise projekte rohkem kui kümnes organisatsioonis ning konsulteerinud veel kümneid. Kasutades Playtechist ja CV Keskusest saadud kogemusi värbajana, lisades sellele veel paras annus põhjalikkust, head analüüsioskust ja usaldusväärsust, on Mariest kujunenud Eestis üks kogenumaid naisi tööandja brändi loomise vallas.

Marie viib läbi Estonian Business School'i (EBS) personalijuhtimise mooduli tööandja brändi teemalisi loenguid. Ta on juhtinud ka Eesti Personalijuhtimise Ühingu (Pare) värbamisturunduse töötubasid ning suurte Eesti organisatsioonide tippjuhtkondade töötubasid kümnetes Eesti ettevõtetes.

Marie on omandanud magistrikraadi inimressursi juhtimise erialal Tallinna Tehnikaülikoolis. Oma magistritöö raames uuris ta tegureid, mis on seotud töötajate valmisolekuga oma tööandjat soovitada. 

Brandemis töötamise juures meeldib Mariele näha, kuidas Brandem ja selle toredad inimesed iga päevaga arenevad ja kasvavad. Silma paneb särama see, et Brandemil on julged eesmärgid, mille nimel ühiselt tööd tehakse, julgetakse läheneda uute nurkade alt, ja mitte lihtsalt katsetada uusi asju, vaid teha suurima pühendumusega seda, mis toob meie klientidele reaalseid tulemusi.

Vabal ajal meeldib Mariele joosta, ujuda, suusatada ning erinevatel spordivõistlustel end proovile panna.  

Minuga seotud kliendilood
Kaisa-Triin Karu, Brandem, värbamisturunduse projektijuht

Kaisa-Triin Karu

Värbamisturunduse projektijuht
+372 5599 6096

Kaisa-Triin juhib põnevaid turundusprojekte ning konsulteerib ettevõtteid tööandja brändi küsimustes. Tema tugevusteks on head strateegilised turundusalased teadmised, loov mõtlemine ja kiire tegutsemine. Kui soovid samuti 10-kordistada sobivate kandidaatide hulka, siis võta ühendust Kaisa-Triinuga, kes aitab mõelda välja parimad lahendused eesmärgi saavutamiseks. On need siis silmapaistvad värbamiskampaaniad / uued töökuulutused / atraktiivne karjäärileht / emotsioone tekitavad värbamisvideoid / töömessi väljapanekud / värbamismaterjalid või hoopis midagi uut. 

Enne Brandemit elas Kaisa-Triin aasta aega USAs, õppis Emporia State University’s turundust ning töötas ülikooli turundusüksuses. Varasemalt oli ta Eestis Klubi Tartu Maratoni kommunikatsioonispetsialist. Kõrghariduse omandas Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal.

Kaisa-Triinu juhtimisel on Brandemis läbi viidud värbamiskampaaniaid, kus sobivate kandidaatide arv 10-kordistub ning kus kliendi tagasiside koostööle on ülivõrdes. Kliendid on Kaisa-Triinu iseloomustanud kui väga nutikat, usaldusväärset ja avatud mõtlemisega projektijuhti, kellega on mugav suhelda.

Brandemis töötamise juures võlub Kaisa-Triinu see, et tehtud töö tulemusel saavad mitmed inimesed õnnelikuks – nii juhid, kes leidsid endale sobivad töötajad kui ka inimesed, kes leidsid endale meelepärase tööandja.

Töövälisel ajal käib Kaisa-Triin energiat ja häid ideid ammutamas välisriikides ning armastab proovida uusi asju. Vahel ka taliujumist ja akrobaatikat.

Minuga seotud kliendilood
Kerli Möldre

Kerli Möldre

Tööandja turunduse spetsialist

Kerli panustab Brandemi klientide konkurentsieelise saavutamisse, aidates töötada välja tööandja brändi identiteedi ja alustalad. Kõike seda eesmärgiga, et Brandemi kliendid oleksid soovitud sihtrühma jaoks atraktiivsed, eristuksid konkurentidest ja lõpptulemusena leiaksid tööjõuturult sobivaimad töötajad.

Kerli on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistriõpingud, spetsialiseerudes juhtimise ja turunduse suunale. Lisaks on ta kuulunud näiteks ka Tartu Ülikooli Tudengite Turundusklubisse ning läbinud Lean Akadeemia baaskursuse. Enne Brandemit on Kerli töötanud finantssektoris, kus on vastutanud koostöösuhete loomise ja hoidmise ning pakutava teenuse parendamise ja edendamise eest.

Selleks, et pakkuda oma klientidele reaalselt tulemusi toovaid terviklahendusi, on Brandem ühendanud nii turundus- kui personalialased teadmised. Just põhjalik lähenemine läbiviidavatele projektidele ja mitmekesised töömetoodikad on tugevused, mida Kerli Brandemis töötamise puhul eelkõige hindab. Loomulikult ei saa mainimata jätta ka kogenud ja toetavat meeskonda.

Kerli peab eriti oluliseks oma perekonda ja lähedasi. Töövälisel ajal võib Kerli leida näiteks treeningsaalist või maailma läbi fotoobjektiivi jäädvustamast.