Võta ühendust siin: tere@brandem.ee  +372 5344 9810

Aitame Sul hoida ja leida häid töötajaid

Brandemi edukad projektid
100 + edukalt teostatud projekti
Brandemi kliendipagas
97% klientidest soovitavad meid kindlasti
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses
19 Brandemi spetsialisti Sinu käsutuses

Eesti parimad tööandja brändingu ja värbamise konsultandid

Marie Evart, kaasasutaja ja tegevjuht, Brandem

Marie Evart

Partner, tegevjuht
+372 5344 9810

Lisaks ambitsioonika tiimi juhtimisele vastutab Marie Brandemis tööandja brändi loomisega seotud projektide läbi viimise eest. Marie töö tulemusel paranevad meie klientide personalivoolavuse ja värbamisvõimekuse näitajad. Kasutades Playtechist ja CV Keskusest saadud kogemusi värbajana, lisades sellele veel paras annus põhjalikkust, head analüüsioskust ja usaldusväärsust, on Mariest kujunenud Eestis üks kogenumaid naisi tööandja brändi loomise vallas.

Marie viib läbi Estonian Business School'i personalijuhtimise mooduli tööandja brändi teemalisi loenguid, lisaks on ta üles astunud mitmetel konverentsidel ja seminaridel, koolitanud nii era- kui ka avaliku sektori värbajaid ja personalijuhte. Ta on juhtinud ka Eesti Personalijuhtimise Ühingu (PARE) värbamisturunduse töötubasid ning organisatsioonide tippjuhtkondade töötubasid kümnetes Eesti ettevõtetes.

Marie on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ning omandanud magistrikraadi inimressursi juhtimise erialal Tallinna Tehnikaülikoolis. Oma magistritöö raames uuris ta tegureid, mis on seotud töötajate valmisolekuga oma tööandjat soovitada. Magistritöö pälvis PARE konkursil „Parim Potentsiaal Personalijuhtimises“ esimese koha.

Brandemis töötamise juures meeldib Mariele näha, kuidas Brandem ja selle toredad inimesed iga päevaga arenevad ja kasvavad. Silma paneb särama see, et Brandemil on julged eesmärgid, mille nimel ühiselt tööd tehakse, julgetakse läheneda uute nurkade alt, ja mitte lihtsalt katsetada uusi asju, vaid teha suurima pühendumusega seda, mis toob klientidele reaalseid tulemusi.

Vabal ajal meeldib Mariele joosta, ujuda, suusatada ning erinevatel spordivõistlustel end proovile panna.

Paavo Heil, partner, Brandem

Paavo Heil

Partner, konsultant
+372 510 6215

Paavo aitab Brandemi partneri ja konsultandina tööandjatel säästa tuhandeid eurosid läbi nende personali voolavuse vähendamise ja värbamisvõimekuse tõstmise.

Paavo 15-aastane juhtimiskogemus värbamise, turunduse- ja müügi valdkondades on andnud talle võime aru saada kõigist tööandja turundust puudutavatest aspektidest: turundus, värbamine, juhtimine, personalijuhtimine ja suhtekorraldus-kommunikatsioon. Paavo juhtimisel on läbi viidud enam kui 400 edukat värbamist erinevatele ametikohtadele ning ta on konsulteerinud kümneid tööandjaid strateegia loomisel.

Kombineerides varasema kogemuse ja Brandemi metoodika, milles on oluline roll ka tööjõuturu uuringutel, on Paavo osav leidma üles organisatsiooni eristuvad tugevused tööandjana. Need on argumendid, mis veenavad just Sinu organisatsiooni sobivaid kandidaate Sinu juurde tööle kandideerima ja seal püsima.

Paavo hoiab end muuhulgas vormis ka õpetamisega, viies läbi TTÜ-s ja EBS-s tööandja brändi ja värbamisturunduse teemailisi koolitusi.

Paavo on lõpetanud strateegilise juhtimise Executive MBA programmi Estonian Business School’is.

Liisi Niisuke, värbamiskonsultant, Brandem

Liisi Niisuke

Värbamiskonsultant
+372 512 6674

Liisi toimetab Brandemis värbamisprojektide läbiviimisega. Tema igapäevatöö tulemusena jõuavad Brandemi klientideni alati just antud positsioonile sobivad kandidaadid.
Tema tugevusteks on kiire reageerimine ootamatutele situatsioonidele, lahenduste leidmine ning loomulikult kliendi- ja kandidaadikeskne suhtumine.

Enne Brandemit on Liisi kokku puutunud nii sekretäri- kui ka büroojuhi tööga, seega inimestega suhtlus ning läbisaamine on olnud tema jaoks alati kesksel ja olulisel kohal. Ta on lõpetanud inimressursi juhtimise magistriõppe Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas ning valdab eesti, inglise, vene ning hispaania keelt. Lisaks sellele tegeleb Liisi ka sellise vähetuntud spordiala, nagu seda on ragbi, edendamisega, olles Eesti koondise mänedžer.

Brandem on Liisi jaoks koht, mida ta on kannatlikult oodanud ammu. Liisi enda sõnul teadis ta pikka aega, et see õige töökoht, mis ühildub tema elustiiliga, on tulemas ning keeldus seetõttu enne seda uutele pakkumistele tähelepanu pööramast. Brandemis meeldib Liisile kõige rohkem iga kliendi maailma eraldi tundma õppida, mis tähendab, et ükski tööpäev pole eelnevaga samasugune.

Sander Matsina, projektijuht, Brandem

Sander Matsina

Projektijuht
+372 5342 5361

Sanderi juhtida on nii kommunikatsiooni- kui ka strateegiaprojektid. Tema abil saavad ettevõtted endale atraktiivsed karjäärilehed, eristuvate sõnumitega töökuulutused ning kandideerima kutsuvad maandumislehed. Sanderit iseloomustavad oma töös esteetiline nõudlikkus, hea keeletaju ja oskus suhelda erinevate inimtüüpidega, tippjuhtidest lihttöölisteni.

Lisaks kommunikatsiooniprojektidele juhib Sander ka mahukaid strateegiaprojekte, vastutades selle eest, et kõik protsessi osalised teaksid oma ülesandeid ja seatud eesmärgid oleksid täidetud.

Erinevaid müügi- ja turundusalaseid teadmisi on Sander eelnevalt hankinud eraettevõtlusest ning magistrantuuriõppest Lissabonis.

Vabal ajal naudib Sander aega veeta oma elukaaslase, sõprade ja pere seltsis.

Minuga seotud kliendilood
Karolin Pihlak, uuringuspetsialist, Brandem

Karolin Pihlak

Uuringuspetsialist

Karolin on Inglismaal Manchesteri ülikooli 3. kursuse tudeng juhtimise, äri- ja rekreatsioonikorralduse erialal. Brandemis töötamise kõrvalt kirjutab ta ühtlasi oma lõputööd, mis uurib seost tööandja brändi ning Y-generatsiooni värbamise vahel. Karolin annab väärtusliku panuse Brandemi töösse ja ei karda kaasa lüüa erinevates projektides, mis võimaldavad tal arendada uusi oskusi ja teadmisi.

Varasemalt on Karolin töötanud erinevates ettevõtetes nii finantsmaailmas, haridusvaldkonnas kui ka avalikus sektoris. Viimati töötas ta Londonis pangandusorganisatsiooni personaliosakonnas, kus aitas kaasa töötajate heaolu uuringu tulemuste analüüsimisel, restruktureerimisprogrammide läbiviimisel ja organisatoorse mitmekesisuse arendamisel. Samuti on Karolin varasemalt vastutanud sotsiaalmeediakanalite haldamise ja pressiteadete kirjutamise eest. Karolin on ühtlasi kuulunud Manchesteri ülikooli mentorlusseltsi, mis jagab haridus- ja tööalaseid nõuandeid nooremate kursuste tudengitele, et valmistada neid ette tööturule sisenemiseks.

Hetkel võib Karolini töövälisel ajal leida suure tõenäosusega lõputööd kirjutamas, Manchesteri ja Eesti vahelt lendamas või rahvusvahelisi tenniseturniire jälgimas. Huvitav fakt Karolini kohta − temas peitub ka salajane vormelifänn.

Marit Talunik, värbamisturunduse assistent, Brandem

Marit Talunik

Kommunikatsioonispetsialist

Marit aitab igapäevatöös kaasa sellele, et Brandemi kliendid saaksid personaalset nõu kommunikatsiooni- ning strateegiaprojektides. Ta aitab kaardistada ja analüüsida klientide hetkeolukorda ning sellest lähtuvalt leida parimad võimalikud lahendused. Ikka selle nimel, et kliendid saaksid liikuda veelgi läbimõeldumalt püstitatud eesmärkide suunas ning edukamalt hoida ja leida häid töötajaid. Samuti kannab Marit hoolt ka Brandemi enda turunduse eest. Marit annab endast parima, et Brandemi nime nähes saaksid kõik tööandja turunduse ja värbamisega seotud inimesed öelda, et on agentuurist ja nende teenustest kuulnud.

Marit on lõpetanud Tallinna Ülikooli bakalaureuse suhtekorralduse erialal (cum laude). Enne Brandemisse tulekut on Marit töötanud spordivaldkonnas, kus on kommunikatsiooni strateegilise planeerimisega toetanud ettevõtte tegevust. Samuti on Marit varasemalt vastutanud meediasuhete ja erinevate sotsiaalmeediakanalite ning kodulehtede haldamise eest. 

Vaba aega sisustab Marit meelsasti erinevate spordialadega – olgu selleks siis erinevad jõusaali- ja rühmatreeningud, golf või kikkpoks. Ja loomulikult hindab ta hästi koosveedetud aega koos lähedaste inimestega.

Siim on Tallinna Ülikooli Balti Filmi, Meedia, Kunstide ja Kommunikatsiooni instituudi Reklaami & Imagoloogia I-kursuse tudeng. Brandemis töötab Siim praktikandina ning tõttab kontoris meeskonnale appi värske pilgu ja uudsete mõtetega.

Siim Jürise

Praktikant

Siim on Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi reklaami & imagoloogia teise kursuse tudeng. Brandemis töötab Siim praktikandina ning tõttab kontoris meeskonnale appi värske pilgu ja uudsete mõtetega.

Brandemis praktikal viibides on Siimul hea meel kiire meeskonnatöösse kaasamise ning talle usaldatud kohustuste üle.

Kontorist eemal viibides võib Siimu leida prooviruumis trumme mängimast või hoopis diskosaali lavalt plaate keerutamast. Mees nagu orkester.

Kaisa-Triin Kosenkranius (Karu), Brandem, värbamisturunduse projektijuht

Kaisa-Triin Kosenkranius (Karu)

Partner

Kaisa-Triin juhib põnevaid turundusprojekte ning konsulteerib ettevõtteid tööandja brändi küsimustes. Tema tugevusteks on head strateegilised turundusalased teadmised, loov mõtlemine ja kiire tegutsemine. Kui soovid samuti 10-kordistada sobivate kandidaatide hulka, siis võta ühendust Kaisa-Triinuga, kes aitab mõelda välja parimad lahendused eesmärgi saavutamiseks. On need siis silmapaistvad värbamiskampaaniad / uued töökuulutused / atraktiivne karjäärileht / emotsioone tekitavad värbamisvideoid / töömessi väljapanekud / värbamismaterjalid või hoopis midagi uut. 

Enne Brandemit elas Kaisa-Triin aasta aega USAs, õppis Emporia State University’s turundust ning töötas ülikooli turundusüksuses. Varasemalt oli ta Eestis Klubi Tartu Maratoni kommunikatsioonispetsialist. Kõrghariduse omandas Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal.

Kaisa-Triinu juhtimisel on Brandemis läbi viidud värbamiskampaaniaid, kus sobivate kandidaatide arv 10-kordistub ning kus kliendi tagasiside koostööle on ülivõrdes. Kliendid on Kaisa-Triinu iseloomustanud kui väga nutikat, usaldusväärset ja avatud mõtlemisega projektijuhti, kellega on mugav suhelda.

Brandemis töötamise juures võlub Kaisa-Triinu see, et tehtud töö tulemusel saavad mitmed inimesed õnnelikuks – nii juhid, kes leidsid endale sobivad töötajad kui ka inimesed, kes leidsid endale meelepärase tööandja.

Töövälisel ajal käib Kaisa-Triin energiat ja häid ideid ammutamas välisriikides ning armastab proovida uusi asju. Vahel ka taliujumist ja akrobaatikat.

Minuga seotud kliendilood